» »

Kje pomoč pri programiranju

Kje pomoč pri programiranju

LiMuBai ::

Mogoče bo nekomu to malo smešno sporočilce.
Samo me zanima, kje bi lahko oziroma če obstaja kje kakšen forum, kjer bi lahko našel ljudi, ki bi bili pripravljeni pomagati pri ustvarjanju in preoblikovanju strani v php-ju.
Sam imam en portal ampak ljudi vedno več registriranih, pri meni pa grozno pomanjkanje časa. Saj veste tisti, ki hodite v službo ter v šolo.
In pač rabim pomoč in me zanima, če kje obstajajo kakšni forumi, kjer bi se mogoče lahko našlo kaj takih osebkov, ki imajo željo, voljo ter čas.
Ampak glavni blem je seveda vedno na tem, da je to vse prostovoljno.

Doman ::

Kaj je danes zastonj?

LiMuBai ::

Lahko je marsikaj.
Samo je pa odvisno koliko je kdo pripravljen se žrtvovati.
Če verjameš ali ne, ni nam vsem vse samo denar. Je pač nuja, ni pa pogoj.
In prosim, če mi z takimi offtopic odgovori spi****e, ker so pač totalno nekoristni.
Če že kdo v osnovi ne pozna besede PROSTOVOLJNO, potem tole ni za njega.
Pač človek potrebuje pomoč in pač vpraša, če bi kdo kaj vedel.
Zatorej...

Tody ::

jah z takimi stvarmi je večni problem... kot prvo moraš povedat zakaj se gre pri strani mogoče ima kdo znanje in interes da bi zadeva delovala in si že zmagal. Lahko postaviš nek CMS, ki bi ti olajšal delo in potem samo finese delaš... lahko pa poveš točno kje je težava in php strokovnjaki kle gor ti bodo 100 % pomagal ob pravem pristopu... odločitev je ubistvu tvoja... dej vsak kak link na tvojo stran...

MihaFirst ::

Poskusi tukaj. >:D
www.gamma.si

LiMuBai ::

Tody ima prav.
Prvo sem sploh hotel videti kakšen bo kaj odziv.
Stran je Trzalica.COM. Večino dela pa je na Download sistemu. Par stvari bi bilo potrebno dodelati in to je to.
Mogoče kasneje še kaj več - to bi bilo odvisno od glavnega programerja ter od idej seveda.

Loki ::

http://www.sitepoint.com
http://www.sitepointforums.com
na prvi so clanki, na drugi forum, kjer se grejo tocno to, kar rabis. seveda predvsem v obliki nasvetov (kdo bo namesto tebe delal?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

BluPhenix ::

Kaj pa če bi poizkusil pomoč najti najprej na tvojem forumu. Ne me razumet narobe zdej.

Pač ni ti treba iskati ljudi, ki bi jih zanimalo kar je na strani, te že imaš. Zdej moraš le še iz teh sfiltrirat tiste, ki znajo PHP in ki so pripravljeni sodelovati. Tako boš po moje prej našel koga, ki bo delal uredu zastonj, kot nekoga "od zunaj".

Fanj, da sem zdej zvedel za to stran, bom še jaz kaj pogledal (bass playa 4 evah >:D )
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

LiMuBai ::

BluPhenix: No, bom tudi to poizkusil, samo sem prej pogledal kako je kaj zunaj "na trgu dela" ;).
Pač, probati ni greh.
Če ne danes, pa mogoče ju3 - eventualno se bo (verjetno) 1x našel nekdo, ki bo videl potencial in poizkusil pomagati pri razvoju.

In BluPhenix - Dobrodošel ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Canon Powershot S1 IS problem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132584 (2264) jurre
»

kuugla agejn..

Oddelek: Izdelava spletišč
161691 (1233) kuugla
»

Delni rezultati raziskave o uporabnosti spletnih mest

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
383820 (2827) HriBB
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411794 (9002) poweroff

Več podobnih tem