» »

Post-it - opomnilniki

Post-it - opomnilniki

Roadkill ::

Iščem program, ki bi mi služil namesto post-itsov. Če ne veste kaj so Post-It: KLIK

Uglavnem želim program, s katerim bi lahko na ekran limal razne "mental note", bi bil sposoben te zapiske prikazovat "on-top", jih skrit, ko to želim in jim nastavljati timerje.
Recimo timer, kdaj naj me opozori na določen post-it.
Najbolj pomembna stvar je pa, da je program preprost, "clean" in da deluje, kot je od njega za pričakovat.
In pa free of charge.

Morda zgleda, kot da imam visoke zahteve, pa ni čisto tako. Tak program sem že imel (ubistvu sem imel že tri točno take), pa sem ga izgubil in se ne spomnim imena (verjetno je bil napisan na kakem post-itu ;)).

Tko da če kdo pozna kak tak program naj mi prosim sporoči, ker nimam želje po tem, da bi se začel prehranjevat z Bilobilom..
Ü

bluefish ::

menda se to lahko naredi z Outlookom 2003. Poglej malo z Googlom.

Roadkill ::

S preprostostjo in tem sem ciljal na to, da naj bo program minimalističen, kamor pa aplikacija, ki poleg tega podpira še maile koledarje in pa vse živo, ne paše. Poleg tega outlooka ne uporabljam.

Iščem program ki je namenjen točno temu opravilu.
Ü

teac ::

Jaz uporabljam StickyPad, pa ima vse te funkcije, ki si jih naštel.

Roadkill ::

Zgleda obetujoče, hvala.

Sem pa vedno odprt za druge predloge.
Ü

Roadkill ::

No, če bo kdo iskal kaj podobnega ima tukaj veliko izbiro:
http://www.freedownloadscenter.com/Best...
(čeprav je free v naslovu urlja, kar pomeni, da verjento niti en od teh programov ni brezplačen...)

Sem že čist navdušen nad stickypadom, ker ista firma dela tudi GetRight, ki mi je bil že od nekdaj en izmed najbolj funkcionalno in premišljeno spisanih programov, pa imam neke grozne probleme z downloadanjem inštalacije. Najprej dela z 0,2bK/s, potem pa na koncu reče, da je file corrupted...
Bom mulo zajahal, al pa poiskal kako alternativo.

edit: očitno je z monjim netom nekaj narobe...

edit2: StickyPad je točno tak, kot sem hotel!
teac: Tule imaš virtualno pivo! :)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačna programska oprema (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Programska oprema
1179501813 (6857) CaqKa
»

Nekaj kot post-it listki na tabli

Oddelek: Programska oprema
112513 (1669) crypt0
»

Suse 10.0 - Kaj z njim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
536487 (4710) kriko1

Nadomestek za M$M Me$$enger

Oddelek: Programska oprema
311948 (1734) OwcA

Več podobnih tem