» »

Krivice

Krivice

MihaFirst ::

Tole pišem, ko ni na forumu še nobenega TePca. >:D

Zanima me namreč, a se samo meni dogaja, da mi izbrišejo čisto vse offtopice?
OK, res je, da se tukaj včasih vedem malo neprimerno, ampak, ko sem v tej temi svetoval, naj preprosto zamenja brskalnik, namesto, da se muči s tem certifikatom mi je nek TePec nemudoma zbrisal post. To se mi dogaja zelo redno in se mi zdi, da so moderatorji, predvsem pa TePci preveč agresivni in imajo preveliko veselje do brisanja postov in zaklepanja tem.

Se motim? ;(

Se sploh kdaj motim? ;((

Seveda ne! :D
www.gamma.si
  • zaklenil: perci ()

Gwanaroth ::

Če bi bil jaz TP, bi ti zbrisal uporabniško ime in ne samo postov.
Lights often keep secret hypnosis..

MihaFirst ::

Se pravi, da me ne maraš? Moral bi biti online, ko še niso zaprli teme "Plebiscit":D
www.gamma.si

BigWhale ::

> Tole pišem, ko ni na forumu še nobenega TePca. [>:D]

Pridi se kaj v Probleme clovestva... Potem ti bom se jaz kak offtopic brisal, se ne bos samo na TPje rabil zgovarjat... ;>

Azrael ::

Kot vidim, nisi prebral pravil. Ampak, če boš še naprej tako prosjačil boš deležen še kakšne druge "ugodnosti" iz 22 člena.

Sploh pa ta tema rabi ključavnico, ker je edina merodajna tema za pritožbe, tema imenovana, kdo bi si mislil, Pritožbe.
Nekoč je bil Slo-tech.

BluPhenix ::

Zakaj sumim da je to še en prebežnik iz jokerjevega foruma? En tak, ki se je večinoma zadrževal v straniščnem humorju?

Kar trpim, ko vidim kako se šibi kvaliteta slo-tech foruma. :'(

edvard: slo-tech ima določena pravila si jih kdaj prebral? Ne, no kr dej, ti bo mogoče marsikaj bolj jasno. TP prekruti? Odvisno do koga, če so ti pa res prekturi imaš še vedno možnost neobiskovanja tega foruma.
Jaz v 3 letih z njimi nisem imel nikoli problemov (brisanje pravih offtopic postov, oziroma ko smo se malo kregali :D ne vidim kot problem), zanimivo je, da imaš ti v pol meseca z njimi toliko problemov. Bi se bi lo treba zamisliti na kateri strani tiči problem...

EDIT: ta forum pa res ne potrebuje tepcev, jih je dovolj drugje
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Zaklepam, imamo pritozbe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Light show

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5951 (927) 00zmajcek00

Gonilniki

Oddelek: Zvok in slika
6870 (785) Senitel

AC97 ne zazna mikorofona, slusalke pa ja

Oddelek: Zvok in slika
6800 (734) Senitel

Kateri program za downloade

Oddelek: Omrežja in internet
6941 (885) CaqKa

Kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki jim je že potekla uporaba???

Oddelek: Pomoč in nasveti
6864 (766) Keyser Soze

Več podobnih tem