» »

Plače v IT industriji

Plače v IT industriji

Temo vidijo: vsi
««
261 / 357
»»

HotBurek ::

Bravo, full stack carji. :))
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

LuiIII ::

Enemu je pač stack počil:))!
Dobra fora!

PrimoZ_ ::

error7891 je izjavil:

Wtf je tole???:))
https://slo-tech.com/delo/4203


Parodija na mnogo oglasov, kjer iščejo celo team v eni osebi, plačali bi pa drobiž :)

styrian ::

Škoda da niso v oglas dodali še, da bo šel kandidat čez 3 serije psiholoških testov, ki ji bo opravila diplomantka analitske sociologije in da je v pisarni ping pong tabla in zastonj voda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

PrimoZ_ ::

Mavrik je izjavil:

poweroff je izjavil:


Zaposleni lahko skrbijo zase. Razen mogoče maminih sinčkov, ki so navajeni, da zanje skrbi mamica - v zameno jih lahko psihično duši do svoje smrti. Ti pa rabijo drugo mamico v obliki službe. Ki jim bo brisala nos do 40 leta, ampak v zameno zahtevala brezpogojno ljubezen. Whatever that means.


Huh, kakšno bizarno razmišljanje... menza s kosili je nekaj normalnega v večjih tovarnah (tako v Muri kot kakšnih drugih večjih obratih) in je nekaj tako normalnega, da smo to pravico do hrane na delu dali celo v zakon. In ne samo mi - še celo grde kapitalistične države kot Švica imajo enak ukrep v zakonodaji. Delodajalci morajo ob pomanjkanju te osnovne pravice celo izplačati nadomestilo. Kako točno si zdaj prišel ob pravici do normalne hrane med delom do "maminih sinčkov"?

Vse delavke v Muri so bile "mamine hčerkice"? Kako ameriško možganosprani ste pa to? :D


Dobra menza je res precej vredna.
Nekoč sem kot zunanji dober teden delal na končni implementaciji v enem manjšem podjetju, cca 100 ljudi, kjer so imeli svojo kuhinjo, ki ni bila samo distribucija hrane ampak res prava kuhinja in so dejansko kuhali sami vse iz osnovnih sestavih.
Uglavnem tisti čas sem za malico jedel bolje kot v kateri koli gostilni v LJ kamor se običajno zahaja na malice. In še zdaleč ni bil jedilnik omejen na kos mesa in za prilogo krompir v eni od oblik.

Smurf ::

+1 Moram reci, da je kvalitetna sluzbena menza kar na vrhu "ne-financnih" perkov, ki jih lahko ponudi firma.

pegasus ::

Boljš da pol ne začnem razlagat, kaj je pri nas na voljo ene hrane ... ;)

Invictus ::

Sam danes je precej redka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

belimato ::

Kvalitetna službena menza, kar izgublja pri perkih, saj vse več ljudi raje dela od doma :)

kuall ::

PrimoZ_ je izjavil:

so dejansko kuhali sami vse iz osnovnih sestavih.

Osnovne sestavine.:))
V gostilnah kuhajo iz neosnovnih sestavin?
Gostilne so boljše, ker imaš izbiro.
Še najboljše pa je to, če lahko med malico hodiš in ješ.

Smurf ::

Glavni point kvalitetnih sluzbenih menz je v tem, da
a) ne rabijo komercialno delati profit in s tem sparat na sestavinas
b) jedi ni potrebno snovati tako, da je edina komponenta okusnost, ampak se lahko osredotocis tudi na zdravo prehrano (ni toliko soli, mascobe itd.)

Opazam, da tudi ni restavracije, kjer bi lahko jedel vec kot 1x-2x na teden, med tem, ko mi pri neki kvalitetni menzi ni problem tam jesti vsak dan.

A110 ::

Menza v firmi te na nek način prisili da dejansko ješ kosilo. Kar je za telo načeloma dobro. Burek, sendvič,... namesto kosila kar se pogosto zgodi v firmah ki izplačujejo malico ni ravno najboljše za telo

Akira_ ::

Zastonj kava, prigrizki, sveže sadje,...
Vse to je popolnoma samoumevno in grem brez slabe vesti ob 15ih domov.

Če se kdo počuti s tem priklenjen na podjetje pa ima očitno druge težave.

janko123 ::

A kdo ve za kšne firme kjer iščejo python programerje? Mam cca 4 leta izkušenj na različnih projektih od web dev (django/flask...) zadev do ML, web scraping, blockchain (spisal par "pametnih" pogodb na ethereum omrežju). Skratka vsega po mal, zato bi se rad tud bolj specializiral. Predvsem me vleče v crypto svet al pa software za banke/zavarovalnice. Bolj preferiram python kot kšen javascript (kjer je izbira), drugač mam pa izkušnje tud z SQL, .net(C#), dockerji. Po možnosti da omogoča delo od doma, pa tud boljše plače se ne bi branil, k zdej mam bolj juniorsko :)

Vanquish ::

janko123 - kako bi pa ocenil svoje znanje?
Iskali smo senior python developerje, podrocje pa je pozavarovalnica.
Fino je tudi, ce mas kake izkusnje z AWS (serverless)

kljhjkhkjh ::

Backend: 4k+ bruto
Zaposlen v sloveniji.
3 leta izkusenj

Zgodovina sprememb…

tony1 ::

Vanquish je izjavil:

janko123 - kako bi pa ocenil svoje znanje?
Iskali smo senior python developerje, podrocje pa je pozavarovalnica.
Fino je tudi, ce mas kake izkusnje z AWS (serverless)


Rabite tudi kakšnega Python juniorja?

janko123 ::

Vanquish je izjavil:

janko123 - kako bi pa ocenil svoje znanje?
Iskali smo senior python developerje, podrocje pa je pozavarovalnica.
Fino je tudi, ce mas kake izkusnje z AWS (serverless)

Živjo, realno se še ne bi dal za seniorja. Sem nekje na točki kjer znam dekompajlat katerkol python program/knjižnico, ne znam ga pa nujno napisat iz nule, če ma to smisel. Nekih standardov se držim, znam upravljat s package/envir managerji, pa prepoznam tradeoff s kakšnimi bolj low-level jeziki. Najbolj všeč mi je k folk reče da je python počasen, pa se čudijo k jih vprašam al mislnjo cpython, cython, jython... Imam nekaj izkušenj s S3 bucketi, sem tudi v fazi pridobivanja aws certifikata. Moje slabosti so bolj pri organizaciji in delovanju v skupini, ker sem sodeloval bolj z juniorji, zato tudi iščem večje izzive.

SloKin ::

janko123 je izjavil:

A kdo ve za kšne firme kjer iščejo python programerje? Mam cca 4 leta izkušenj na različnih projektih od web dev (django/flask...) zadev do ML, web scraping, blockchain (spisal par "pametnih" pogodb na ethereum omrežju). Skratka vsega po mal, zato bi se rad tud bolj specializiral. Predvsem me vleče v crypto svet al pa software za banke/zavarovalnice. Bolj preferiram python kot kšen javascript (kjer je izbira), drugač mam pa izkušnje tud z SQL, .net(C#), dockerji. Po možnosti da omogoča delo od doma, pa tud boljše plače se ne bi branil, k zdej mam bolj juniorsko :)

Vprasaj na Bitstamp. Kolker vem, iscejo...

Vanquish ::

Se bom pozanimal kako je kaj stanje in javim

BBCW ::

hi,

če ima kdo o podjetju sportradar (LJ office) informacije iz prve roke, se priporočam za mnenje.

zanima me predvsem klima v firmi, sodelovanje/odnosi s teami v tujih pisarnah, ali se je firma vzljubila work-from-home kulturo in ali je ob predpogoju, da delovno mesto to omogoča, možen tudi 100% remote.

in nenazadnje, kako je s plačami in dodatki. je za non-senior engineerje, ki vzdržujejo njihovo strežniško infrastrukturo 4k bruto pipe dream?

malo sem preletel njihov glassdoor profil in imam mešane občutke.

kuall ::

Se mi zdi, da sem v tej firmi bil parkrat kot čistilc - ne da sem jaz bil čistilc ampak sem se dobival z eno čistilko in me je vzela s seboj za pomočnika. to je bilo že skoraj 10 let nazaj. takrat sem jaz lepo od doma programiral. sem si rekel: fak, tu pa ne bi hotel delati. mize imajo tako postavljene skupaj, da si tam kot številka, kot bi bil v razredu v šoli. če že delaš v pisarni naj bo vsaj miza samostojna, ne pa da imaš vštic levo in desno nekoga. seveda direktorček je imel lepo svojo pisarno, lepo mir in tudi boljši stol heh. če nekdo sedi vštric mene je zelo moteče. vsaj hodnik naj bo vmes. jaz ne bi hotel delat tam. tudi programiranje igric in iger na srečo mi je dolgočasno. šport spremljat mi je tudi mim. razen če ga jaz aktivno izvajam. je bolj zanimivo kaj koristnega programirat.

AEx_1-7 ::

Nam bo Invictus povedal, ker on jih gotovo pozna (vsaj tako kot nil), pa ne spara nic!

Direktno ne poznam, so pa gamblerji za sport, prej so bili klika ali nekaj takega, iscite pod to, pa crnuce ... 4000 ne boste videli nikoli! Pa nekaj imajo v ZDA, tako da pricakujte nocne ker boste nov!

Kaj pa delate sicer, a samo AWS (kako pa pol hendlas njihov aws pa da ni remote?) ... koliko RES obvladate, resno me zanima?
Zakaj ne iscete v tujini ce rabite REMOTE.

A mi daste lahko vas CV (brez imen, os. podatkov, telefon. st. mailov) na ZS?

Ce je GD bolj shit, potem run away, tudi prevec iscejo!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

Invictus ::

AEx_1-7 je izjavil:

Nam bo Invictus povedal, ker on jih gotovo pozna (vsaj tako kot nil), pa ne spara nic!

Sportradar nekako povprečna firma, ki funkcionira na slovenskih plačah.

Bivši sodelavec šel tja za manj, kot je imel v prejšnji fiormi. 4000 mesečno za šprauf sistemca ne dobiš niti v Nemčiji. Če si DevOps mogoče.

Drugače se pa tam zdaj dela remot. Ta moj kolega vsak dan spoznava nove sodelavce, ki uletavajo v pisarno...

A se splača iti tja? Greš delat, se nekaj naučiš, zaslužiš nekaj keša. Nimamo kristalne krogle kaj bi kdo rad...

Je pa baje tempo bolj "u izi"...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Smurf ::

Invictus je izjavil:


Bivši sodelavec šel tja za manj, kot je imel v prejšnji fiormi. 4000 mesečno za šprauf sistemca ne dobiš niti v Nemčiji. Če si DevOps mogoče.

Tudi v Sloveniji sistemci sluzijo 4k+

Invictus ::

Sam delajo še kaj drugega kot šraufajo serverje in malo porihtajo network...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AEx_1-7 ::

A imate kaksno pic za tisto iz nila (ko ste jo ze kar 2x omenili, boga zena ...), spela, ana, ali kaj je ze?

Tip mi ni se nic dal CV, tako da verjetno troll ... za radar, pa ce gledate malo promet pa ostalo, je jasno da so davcni asi, ala celtra recimo ... sam da gamblajo (menda so v preiskavi, ni preverjeno).
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

Smurf ::

AEx_1-7 je izjavil:

A imate kaksno pic za tisto iz nila (ko ste jo ze kar 2x omenili, boga zena ...), spela, ana, ali kaj je ze?

Tip mi ni se nic dal CV, tako da verjetno troll ... za radar, pa ce gledate malo promet pa ostalo, je jasno da so davcni asi, ala celtra recimo ... sam da gamblajo (menda so v preiskavi, ni preverjeno).

Zakaj bi posiljal CVju neznancu in novemu accountu na forumu?

c3p0 ::

Kako pa kaj Celtra zadnje čase, vzdušje, plače, pogoji? Vidim dosti oglasov, tudi kontaktirali so že. Full remote work je kot kaže zdaj pri njih opcija.

Smurf ::

c3p0 je izjavil:

Kako pa kaj Celtra zadnje čase, vzdušje, plače, pogoji? Vidim dosti oglasov, tudi kontaktirali so že. Full remote work je kot kaže zdaj pri njih opcija.

Solidna firma, s solidnimi placami. Mislim, da je povprecna bruto placa tam okoli 6k bruto.

AEx_1-7 ::

Smurf je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

A imate kaksno pic za tisto iz nila (ko ste jo ze kar 2x omenili, boga zena ...), spela, ana, ali kaj je ze?

Tip mi ni se nic dal CV, tako da verjetno troll ... za radar, pa ce gledate malo promet pa ostalo, je jasno da so davcni asi, ala celtra recimo ... sam da gamblajo (menda so v preiskavi, ni preverjeno).

Zakaj bi posiljal CVju neznancu in novemu accountu na forumu?


Novi ali ne (stari, brigajte se zase), tip isce ane (a radar pa pozna)? Sem napisal, brez os. podatkov ... za 4000 mora biti top CV, zato me zanima, pa pipe je omenil, da vidimo kako mu potem gre CI/CD ... saj itak hoce devop?

Smurf je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Kako pa kaj Celtra zadnje čase, vzdušje, plače, pogoji? Vidim dosti oglasov, tudi kontaktirali so že. Full remote work je kot kaže zdaj pri njih opcija.

Solidna firma, s solidnimi placami. Mislim, da je povprecna bruto placa tam okoli 6k bruto.


A ste z mikekom tudi v zlahti, ker obicajni odgovor tam je da bodo dali prednost drugim kandidatom ... to pa je preverjeno ... placa brez vsebine je troll!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

poweroff ::

Profil AEx_1-7 star mesec in pol, pa pričakuješ, da ti bodo ljudje pošiljali svoje CV-je? Ne vem, če bo šlo... ;) Plus, kaj ti pomaga, če je CV "anonimiziran", saj za ugotovit kdo je ne potrebuješ imena in priimka...
sudo poweroff

uvodV?? ::

poweroff je izjavil:

Profil AEx_1-7 star mesec in pol, pa pričakuješ, da ti bodo ljudje pošiljali svoje CV-je? Ne vem, če bo šlo... ;) Plus, kaj ti pomaga, če je CV "anonimiziran", saj za ugotovit kdo je ne potrebuješ imena in priimka...

Ne samo to, jaz ne razumem pol stvar ki jih napiše.

AEx_1-7 ::

poweroff je izjavil:

Profil AEx_1-7 star mesec in pol, pa pričakuješ, da ti bodo ljudje pošiljali svoje CV-je? Ne vem, če bo šlo... ;) Plus, kaj ti pomaga, če je CV "anonimiziran", saj za ugotovit kdo je ne potrebuješ imena in priimka...


Ne zalite in kaj pricakujete veste le ZASE (stari, brigajte se zase), niste tak biser, ceprav niste v SI! A objavim se vas CV? Boste potem tulili bloody murder!

Zanima me edino kaj zna, ker ocitno pozna samo placo ... to je vse -- IN KONCUJEM TO DEBATO!

uvodV?? je izjavil:

poweroff je izjavil:

Profil AEx_1-7 star mesec in pol, pa pričakuješ, da ti bodo ljudje pošiljali svoje CV-je? Ne vem, če bo šlo... ;) Plus, kaj ti pomaga, če je CV "anonimiziran", saj za ugotovit kdo je ne potrebuješ imena in priimka...

Ne samo to, jaz ne razumem pol stvar ki jih napiše.


Starost ali mladost je lahko vzrok/razlog za nerazumevanje ... moje in vase!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

Smurf ::

AEx_1-7 je izjavil:


A ste z mikekom tudi v zlahti, ker obicajni odgovor tam je da bodo dali prednost drugim kandidatom ... to pa je preverjeno ... placa brez vsebine je troll!

Glede na to, da ponujajo nadstandardno placo v Sloveniji si lahko tudi privoscijo biti nekoliko bolj izbircni. Za sposobne sicer ni nek problem.

Se zmeri pa nisi odgovoril, zakaj bi tebi kdo posiljal CVja, si pa dokazal, da precej sepas v komuniciranju.

AEx_1-7 ::

Smurf je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:


A ste z mikekom tudi v zlahti, ker obicajni odgovor tam je da bodo dali prednost drugim kandidatom ... to pa je preverjeno ... placa brez vsebine je troll!

Glede na to, da ponujajo nadstandardno placo v Sloveniji si lahko tudi privoscijo biti nekoliko bolj izbircni. Za sposobne sicer ni nek problem.

Se zmeri pa nisi odgovoril, zakaj bi tebi kdo posiljal CVja, si pa dokazal, da precej sepas v komuniciranju.


Kot tudi vi, bova ostala kar na vi, prav -- ad-personam neumnosti se izogibajte, prosim, ker SE POPOLNOMA skladajo z 'sepanjem v komuniciranju' -- in ne cenite vasih ljubih CV-jev prevec gospodje (in gospa), ker niso vredni veliko (za mojega velja popolnoma enako)!

Glede mikek-a, poznam stvari v Bostonu (pa se marsikaj, place, fluktuacija kadra and all in-between), tako da KONCUJEM TO DEBATO, naucite se raje kaj od Invictus-a, ker mu ne sezete do gleznja -- bil je izzvan z moje strani (osebno se ne poznava) in je BIL KOREKTEN, ON TOPIC!

Ce nekdo ne zeli posredovati CV, to lahko seveda tudi vedno tako napise -- pa ni -- ampak je in-communicado! Saj me razumete?

KONCUJEM TO DEBATO, ker je off-topic.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

Kripto mesi ::

To se je gtfo vrnil z novim profilom? Stil nakladanja je isti.

poweroff ::

AEx_1-7 je izjavil:

Ne zalite in kaj pricakujete veste le ZASE (stari, brigajte se zase), niste tak biser, ceprav niste v SI! A objavim se vas CV? Boste potem tulili bloody murder!

Pa kdo koga žali? Samo povem, da je popolnoma normalno, da OP ne bo želel pošiljati svojega CV-ja in da to še ne pomeni, da je troll.

Jaz sicer nimam problemov z anonimnostjo, ker se zame ve kdo sem.

Očitno pa imaš probleme ti, ker se skrivaš za ST profilom in navajaš izmišljene podatke.

In ja, na internetu se tikamo, ne glede na starost.
sudo poweroff

TheBlueOne ::

AEx_1-7 je izjavil:



Kot tudi vi, bova ostala kar na vi, prav -- ad-personam neumnosti se izogibajte, prosim, ker SE POPOLNOMA skladajo z 'sepanjem v komuniciranju' -- in ne cenite vasih ljubih CV-jev prevec gospodje (in gospa), ker niso vredni veliko (za mojega velja popolnoma enako)!

Glede mikek-a, poznam stvari v Bostonu (pa se marsikaj, place, fluktuacija kadra and all in-between), tako da KONCUJEM TO DEBATO, naucite se raje kaj od Invictus-a, ker mu ne sezete do gleznja -- bil je izzvan z moje strani (osebno se ne poznava) in je BIL KOREKTEN, ON TOPIC!

Ce nekdo ne zeli posredovati CV, to lahko seveda tudi vedno tako napise -- pa ni -- ampak je in-communicado! Saj me razumete?

KONCUJEM TO DEBATO, ker je off-topic.


Zna biti, da se ti na tipkovnici zatikata "--" in capslock. Si pa verjetno prav ocenil vrednost svojega CVja, ker verjetno govoris iz izkusenj? Drugace so CVji lahko vredni zaposlitve.

AEx_1-7 ::

AD PERSONAM -- se umikam pred vsevednezi.

Invictus je edini, ki si tukaj zasluzi 5+, ker ve kaj je on-topic (in se marsikaj).

Problem je, da je OP bil naprosen za nekaj -- ampak sedaj ste vsi glasni razen njega -- CV lahko odpre prava vrata, to je vse, gospod v modrem.

A veste kako mi tale vasa tema deluje, kot klub ljubiteljev ekskluzivnih cigar, kamor se nikogar ne povabi, samo ta-prave.

O radarju se vedno ne vemo nic, no gospodje?
In kaksne izmisljene podatke naj bi navajal, mi ni jasno, ampak saj itak nima smisla -- lepo se imejte!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

c3p0 ::

Potencialni delodajalec vidi mojo trenutno pozicijo in kako dolgo že traja, znanja, pretekla dela, vse na LI in me kontaktira, guess what: CV ga sploh ne zanima, morda kot formalnost, da so vse HR kljukice obkljukane.

AEx_1-7 ::

c3p0 je izjavil:

Potencialni delodajalec vidi mojo trenutno pozicijo in kako dolgo že traja, znanja, pretekla dela, vse na LI in me kontaktira, guess what: CV ga sploh ne zanima, morda kot formalnost, da so vse HR kljukice obkljukane.


In kaksno zvezo ima to z OP, ki te vrste rekrut postopka ne koristi v danem primeru (kraja kadra od drugod), ker ima cca. 3 leta izkusenj?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

c3p0 ::

Linkaj post, ker OP je 260 strani nazaj.

uvodV?? ::

AEx_1-7 je izjavil:

AD PERSONAM -- se umikam pred vsevednezi.

Invictus je edini, ki si tukaj zasluzi 5+, ker ve kaj je on-topic (in se marsikaj).

Problem je, da je OP bil naprosen za nekaj -- ampak sedaj ste vsi glasni razen njega -- CV lahko odpre prava vrata, to je vse, gospod v modrem.

A veste kako mi tale vasa tema deluje, kot klub ljubiteljev ekskluzivnih cigar, kamor se nikogar ne povabi, samo ta-prave.

O radarju se vedno ne vemo nic, no gospodje?
In kaksne izmisljene podatke naj bi navajal, mi ni jasno, ampak saj itak nima smisla -- lepo se imejte!


A ti svoje poste kdaj prebereš, preden klilneš pošlji. Jih razumeš? ker jaz jih ne?

Tody ::

Tablete so popustile pa še vreme se spreminja tko da... Je za pričakovat take izpade...

AEx_1-7 ::

c3p0 je izjavil:

Linkaj post, ker OP je 260 strani nazaj.


Za g., ki je vprasal za SR za 4000 govorim, ostalo ne vem ker nisem nic bral -- glejte, saj vas cenim, ni to problem, nisem nic proti vam (ali komurkoli), ampak prosim vas za bozjo voljo, nehajte AD PERSONAM napadati, nisem budala iz vrtca, OK -- vem da ste tukaj v glavnem starejsi in dobri macki, ampak jaz sem z vami, ne proti vam.

Se Mateju en stavek: ne zalim, ampak a veste na koga me vi najbolj spominjate -- na Daliborja Cerarja is BBS casov -- a sem vas sedaj dovolj pomiril da boste (bolj) kulturni, itak smo vsi skupaj z menoj vred pre-stari-prdci siti vsega tega dreka, saj se strinjamo, me sedaj sprejmete v vas klub ali ne?

uvodV?? je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

AD PERSONAM -- se umikam pred vsevednezi.

Invictus je edini, ki si tukaj zasluzi 5+, ker ve kaj je on-topic (in se marsikaj).

Problem je, da je OP bil naprosen za nekaj -- ampak sedaj ste vsi glasni razen njega -- CV lahko odpre prava vrata, to je vse, gospod v modrem.

A veste kako mi tale vasa tema deluje, kot klub ljubiteljev ekskluzivnih cigar, kamor se nikogar ne povabi, samo ta-prave.

O radarju se vedno ne vemo nic, no gospodje?
In kaksne izmisljene podatke naj bi navajal, mi ni jasno, ampak saj itak nima smisla -- lepo se imejte!


A ti svoje poste kdaj prebereš, preden klilneš pošlji. Jih razumeš? ker jaz jih ne?


AD PERSONAM -- ja malo je obfs4, ker je namenjeno samo nekaterim, ne zalim, OK? Nehajte, prosim, ljudje bozji!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

XyNOBvxWVJ ::

Ne, ni se gtfo vrnil; se je potuhnil, ima tehtne razloge.
Nekaj ste zamenjali, gtfo-ja CV od nikogar ni zanimal niti pod točko razno :-)

AEx, saj ne rečem, da nisi zanimiva pojava, sploh glede trackinga aliexpressa, ampak tole s pošiljanjem cv je mimo.
Čemu bi ti ga kdorkoli pošiljal? Pošlješ tistim ljudem, ki štejejo za CV, ti, zaenkrat, šteješ za AE tracking :-P

4k neto mesečno je v redu, ker ti tudi posle na pladnju prinaša delodajalec, ki skrbi za tvoje potrebe :-)
4k bruto mesečno je... ...druga stvar.

Dobre priložnosti sicer dobiš v Slovenijo, zelo redko pa v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

Kripto mesi ::

In who d fuck si ti? Račun star manj kot 1 mesec, veš pa vse.

Zgodovina sprememb…

XyNOBvxWVJ ::

Kdo sem? Kam grem? Čemu? Zakaj ustvarjam zmedo?
Ja, to so kar globoka vprašanja.
Nimam odgovora.
:))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dussan ()

AEx_1-7 ::

Hvala VAM ker me niste spet/ponovno zivega pozrli ...

A mi dovolite da nekaj resnega vprasam ... pa da malo debatiramo vsebinsko kot ljudje?

P.S. g. za 4000 je insider (tako slisim, tako da je troll za moje pojme, ignore) ...
vcasih dobim kaksen request za ref. kakega mladega kadra, ki bi rad dobro placo, samo zato je bil moj odziv na prvotni post g. SR/4000 ...

woot -- lepo da spremljate, bomo se tule malo reputscijo dvignili, prav ... da ne boste tako visoki/elitisti

Ali je meni za zabavo, ker so mi zanimivi zaradi sistema in drugih stvari, trenutno TRX, ane mesi?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()
««
261 / 357
»»