» »

Težave z Labtec kompletom

Težave z Labtec kompletom

SrOvPaSoV ::

Imam komplet Ultra Flat Wireless Desktop miško+tipkovnico. Problem je ko priklopim miško in tipkovnico mi mipke sploh ne zazna. Če pa priklopim samo po eno stvar mi ta dela normalno. Sem poizkusil tudi tako, da sem priklopil wireless tipkovnico in miško na kabel, poj ko pa so že laufali winsi pa sem prilopil še wireless miško pa je tud delal. Kaj bi blo lohk narobej ???? Komplet se priklopi na PS/2. Plata pa je ASUS A8N-F.;(
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"

_ales ::

amm....jst sm tudi kupu ta komplet...in imam težave...k se mi noče nič povezat, tako da ne pridem niti do windowsov niti v bios ne morem. Ta komplet se mi zdi dokaj čuden. Res da lepo zgleda ampak preden začne delovati zgubi človek živce. Njaraje bi jo f.... čez okno. tipkovnice in miške na star način (kabel) so zakon :D

_ales ::

No...Odnesel sem komplet in računalnik nazaj v trgovino ter jim prisikal zakaj to ne dela...čez čas mu je uspelo usposobit tipkovnico ampak miške pa ne. Na koncu je prišel do zaklučka da ima ta komplet serijsko napako. Zdej nevem ali je bil ta trgovec res kak expert ampak poiskušal je z večimi kompleti in vedno je bil isti rerzultat.

tinem1811 ::

hmm jaz sem tudi kupil to v kao marcatorjevi akciji..pa sem komaj doma ugotovil da je stvar pa ps2 in ne na usb...ker mam prenosnik (prestigio 157) sem kupil se ps2-miska-tipkovnica-usb adapter sedaj dela...vednar samo miska, kot je treba...tipkovnica pa ....karkoli pritisnem mi naredi ene 15 znakov...torej ce dam j mi napise jjjjjjjjjjjjjjjjjj

se komu priblizno sanja kam pes taco moli?

hvala pajdasi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

genius wireless keyboard

Oddelek: Pomoč in nasveti
6789 (683) smex3
»

Brezžični komplet tipkovnice in miške, DA ali NE, kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
82239 (2116) hamurabi
»

Logitech MX 3200

Oddelek: Kaj kupiti
71089 (1025) profii
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222962 (2383) ddeben
»

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

Oddelek: Kaj kupiti
131149 (1015) djLinux

Več podobnih tem