» »

kaspersky problem

kaspersky problem

rs1975 ::

pred približno pol leta sem si inštaliral kaspersky antivirusni program.
do sedaj je vse delovala brez problemov, kar naenkrat pa se mi je začela pojavljati ena težava. ko se priključim na internet (adsl siol) mi povezava po parih urah enostavno postane mrtva. ne dela niti download niti upload. v bistvu je povezava še vedno aktivna, vendar se nič ne dogaja! edina rešitev je, da resetiram windowse in ponovno povezavo na internet.
ugotovil sem, da je problem v kaspersky antivirusnem porgramu, saj če ga izključim, potem dela povezava normalno brez prekinitev! mogoče kdo ve, v čemu je problem?

maticm ::

mogoče imaš na anti hackerju nastavljeno preveliko zaščito...

kl82 ::

Prever za koliko časa se računalnik ne poveže z internetom po tem ko je napaden (to mislim v anti-hacker) normalno je prirejen na 1h. To pa se da zmanjšat....
Internet je bil postavljen za združevanje ljudi, ne zaradi korupcije in drugih smrtnih grehov. kl82

gor13azd ::

Zdravo!

Problem je v Kasperskeyem updatu. Pri kolegu se naletel na podoben problem - po zadnjih informacijah sem izvedel da imajo tak problem uporabniki siol paketa(ADSL) - rešitev bi naj bila v uporabi ruterja ali drugi antivirusni zaščiti - npr. NOD32. po namestitvi slednjega je pri kolegu vse delovalo tako kot more.! :)

LP gorazd
gogi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaspersky

Oddelek: Pomoč in nasveti
71475 (1270) SLO_Matej
»

Kaj uporabljate za zaščito in čistost vašega sistema?

Oddelek: Programska oprema
151686 (1451) pivo
»

Kaspersky in ostali AntiVirusni programi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
102295 (2241) barabl
»

problem z delovanjem adsl-ja

Oddelek: Omrežja in internet
81105 (1001) dzajc
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
649375 (7627) fruti

Več podobnih tem