» »

Geforce 6600GT AGP in gonilniki

Geforce 6600GT AGP in gonilniki

krebs11 ::

Imam en problem, včeraj sem kupil 6600GT AGP in sem namestil gonilnike, ki so bli na cd-ju in v windowsih se mi pojavljajo čne pike,tudi črte na namizju, opravilni vrstici, explorerju, povsod. Prej sem imel ati radeon 9550 pa ni blo teh pik, gonilnike od ati kartice sem odstranil, danes sem pa še namestil gonilnike za agp, pa še najnovejše gonilnike za nvidio sem namestil (19.12.2005) pa je isto!
Ko pa odstranim gonilnike in ponovno zaženem pc in mi windowsi dajo svoje gonilnike pa ni teh pik!!!
Kaj bi blo to?

Engineer_SLO ::

najprej odstrani gonilnike od radeona,najbolše je če uporabiš driver cleaner,dobiš ga med drugim tudi v paketu omega driverjev za nvidio...

potem ko imaš očiščen comp potem na novo zaženi računalnik in potem namesti NAJNOVEJŠE gonilnike za nvidio ki jih dobiš na www.nvidia.com....

to bi moralo delovati...

če pa ne ,obstaja še možnost ponovnega nalaganja sistema ....

če tudi to ne pomaga potem reklamiraj kartico ker je zjebana....:\
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

AngelOfDeath ::

menjava grafične je zadosten razlog za format...
Čeprav mogoče tebi ni všeč ampak jaz sem na tak način rešil vse težave ki sem jih prej imel :)
edit: Slovnica

Thor4 ::

jaz imam podobno težavo, če naložim gonilnike za agp vodilo, zadeva enostavno zmrzne. Mislm, da se plata in grafična enostavno ne ujameta.

krebs11 ::

Danes sem na novo naložil windowse xp in je isto! Verjetno da se plata in grafična ne ujameta, ati grafična pa se! Ko mi je s cd-ja bralo mi je enkrat zablokiral-zmrznil za enih 10 sekund, pol je pa monitor ugasnil in se nazaj prižgal pol je blo pa spet v redu-nekaj ni v redu z grafično in plato se men zdi, tak ko je že Thor4 napisal.Jutr jo bom nesu nazaj, pa jo bom za ati-jevo grafično zamenjal. A kdo ve, katera za tak denar bi bla v redu-6600gt je bla 39000 sit

Thor4 ::

Drgač ti ni treba menat grafične. Men grafa lavfa na 500 jedro in 900 ddr. driverje za agp vodilo odinštaliri pa bo. Če imaš zraven še program smartdoctor, jo lahko še mal naviješ, drgač pa grafa čist uredu lavfa tud brez driverjev za agp vodilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako naviti procesor?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
634171 (3874) biokill
»

Radeon HD 3850 za AGP

Oddelek: Novice / Grafične kartice
265331 (3995) necromncr
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1169785 (6718) J4CK
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784390 (3461) Veron
»

Grafična mi zmrzne, če naložim gonilnike za AGP vodilo

Oddelek: Strojna oprema
5779 (703) Thor4

Več podobnih tem