Forum » Kaj kupiti » pekač
pekač
sash ::
Kopujem pekača pa me ne vem točno kaj kupiti, niham med ACER-jem (20x) in NEC-om (16X), cenovna razlika je zanemarljiva, pa me zanima kakšne izkušnje ima kdo z navedeno robo.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Zagreb-kam ven, kaj si ogledat, kje prespatOddelek: Loža | 2343 (1593) | koyotee |
| » | MAGIC THE GATHERINGOddelek: Igre | 1459 (1122) | Netrunner |
| » | Must play SP igre (strani: 1 2 )Oddelek: Igre | 12032 (10529) | branc |
| » | SATA disk priblemiOddelek: Strojna oprema | 1331 (1229) | boštjan |
| » | IngleščinaOddelek: Šola | 1681 (1414) | Trinitron |