» »

Pohujšljivi greh...

Pohujšljivi greh...

1
2
»

SkIDiver ::

Če bi men poprasku kr na lepem avto bi malo težko o tem tukaj razglabljal:D

singular ::

Bot tih, ne govor mu nc.
Ce bo pa baba jezna pa mu bo sama rekla mu pa pol k pride do tebe rec da picka laze (pa zravn loh poves se da je hotla bit s tabo in ti nis hotu, to je pa pac pol razlog zakaj je sla basat..:))

Druga je ce ti je kej do picke, v tem primeru bodta uba tih, una ga nej pa odjebe.. End of story:)

#000000 ::

In un psiho ker mu hudič ne da miru, 'ker ga je kr nalepem odjebala' pogrunta kaj sta mu skuhala, in lahk je ornk pizdarija.

Ti lepo babo odjebi in basta, ni druge. 'pa reč ji naj bo tih' če že nog ne zna skup držat. LP

singular ::

Jah ce je stvar neocitna, pol nima un kej pogruntat.. mislm ce bo tko, bo un bo itq vedu da je nekdo se umes, ampak nav vedu kdo, razn ce bo ocitno:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: singular ()

#000000 ::

Ja pomojem glih ne vem kolk neočitno ne more narest :D če sta soseda sej je že sam omenu da bi ona 'od cajta do cajta' prišla k njemu in takrat jo lahk vid, 1+1= piška pečena LOL to pa bo znal seštet. LP

Antares22 ::

Če sem jaz tvoj sosed si z eno nogo že na invalidskem ;((
Everything he touches turns to gold....

mtosev ::

hehe >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zeemaxx ::

gobček...a res mislis, da se mula daje samo s tabo dol al kako??

dej ne bit naiven, prosim te...ce ti pa je tolko vseeno, da ga vsak mulc potoči v zensko s katero telovadita...pol pa izvoli...a vsaj za tvoje zdravje upam, da uporabljas kondome ;)

aja...povedat sosedu, da si mu brusil peechko.....na-a pa kaj si resen?!
Al si pa neki sado mazo....jaz res ne vem...pa se upas, da bosta kolega...a nehas gledat madagaskar?!

Srecno...pa odjebi deklico, ker nisi edini.....been there, done that!

bzp ::

eh, posnami vajino akcijo (z deklico, ne na skrivaj, tako da bo direkt v kamero gledala), ko te odjebe pa ce se ti zahoce soseda zafrkavat, mu lahko odlomke posiljas ...

Hammer123 ::

Možno je da ima ženska vrtoglavico, pa mora noge malo bolj narazen držat, da ne pade po tleh,.......

Tero ::

Kaj se je pol iz tega izcimlo? Me ful zanima:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

WelikGobec ::

HUUUUUU jeahhh.... to mi deli jaa vse lepo in prou sosed se seli u centr ljubljane u en flet... TKo da sem ga rešen.. o bejbi pa raj ne k zdej mam itak svojo k je 12% bolš k una praSiC..A;( hehe

Dejancek ::

No daj meni naslov te "prasice" jo grem še jaz obdelat >:D

iso2000 ::

Ena možnost bi bila, da bi to ti "prasico" okužil s kakšno spolno prenosljivo boleznijo, ki bi jo vzgojil na sebi in potem bi jo dobil še tvoj "ljubi" sosed. :D Samo, to je mogoče že biološka vojna in ni dovoljeno...
LP

St@jler ::

hehe a sam 12% je boljša ?! :D

leinad ::

Ti si 17, tvoj sosed pa kolko?

BigWhale ::

No sej, ce samo 12% niti ni vazno, mene zanima bolj, kako je do teh procentov prisel... ;)

miguelslo ::

:)) lol
_____

Nejc Pintar ::

Veš, za ženske velja: Pamet*Lepota=konst.
Tako da je lahko kvečjemu 12% lepša in 12% neumnejša ali obratno:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

_marko ::

In kaj imajo ta grde in res neumne, ki jih niti ni tako malo?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

simpatija ::

dostopnost

(pamet*lepota*dostopnost = konstanta)

VIP58 ::

BigWhale pravi:
"No sej, ce samo 12% niti ni vazno, mene zanima bolj, kako je do teh procentov prisel... ;) "

Z metrom ....? (tako bi jaz) :D :D :D :D :D
Too much of everything is just enough.

IČA ::

Zakaj z metrom???
Že dolgo obstaja priznani mednarodni TEST ženske inteligence, ki ga je moč dobiti že za slabe štiri tisočake.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

VIP58 ::

Meter za merjenje obsega raznih zadev, z njim se da procente kar natančno izračunat, :D kar se pa inteligence tiče, pa jaz ne zaupam posebno kakim merilnikom.
Too much of everything is just enough.

BigWhale ::

Mene vseeno zanima kaj je meril in kako. Ker 12% nic ne pove.

Je imel prva 12% vecje boke? Manjse? 12% bolj ozja v pasu? Se pravi namest 100 okrog pasu je imela 88? :P

Pa a ni na zacetku razlagal, da je z uno ta slabso nekaj imel? Ja zakaj hudica je su k slabsi?

Nejc Pintar ::

Vedno se trudi za najboljše, ne sprejmi manj!:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

speed machine ::

(pamet*lepota*dostopnost = konstanta)


Ta konstanta je vedno nič.
//

Nejc Pintar ::

@speedmachine: probaj narisat graf, pa pri obratnem sorazmerju AFAIK ničla sploh ne obstaja

edit: ničla ne obstaja ker bi bila potem operacija ilegalna. Deliš enačbo s konstanto, pa vidiš da je ilegalna.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

speed machine ::

Jz sem sam Murphy-jev zakon navedel. Ni treba sedaj znanosti iz tega delat.

Če pa že, zakaj bi ti kaj delil z 0?
//

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

Z 0 se deliti ne da, če pa je konstanta 0 je celotna enačba ilegalna.
Sploh pa tukaj murphy nima prav velike veze. Fora je samo obratno sorazmerje, torej če se ena stvar zviša se drugi dve znižata;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

gzibret ::

Če maš enačbo:

pamet*lepota*dostopnost = 0

enačba ni ilegalna. Pomeni le to, da je pri vsaki ženski vsaj 1 zadeva enaka 0. Lahko je lepa in pametna, samo je nedostopna recimo. Ali pa je dostopna in lepa, samo je butasta ko noč.

Lahko je tudi vse 3 enako 0: je grda, neumna in nedostopna. Če to obstaja pa pomeni, da je vsaj 1 tip na planetu he he he, kak naj rečem?
Vse je za neki dobr!

speed machine ::

Vzemi tako, imaš 3 točke za lepoto, 3 točke za dostopnost in 3 točke za pamet. Sedaj pa 3 točke od dostopnosti prestaviš k lepoti (tvoje obratno sorazmerje). Dostopnost je sedaj 0.

Pamet (3) x Lepota (6) x Dostopnost (0) = 0 ----> 0 = 0 Na levi strani imaš 0 in na desni imaš 0, tukaj ni nič nepravilnega.

Vem pa kaj te muči, ti gledaš na to, da eno stvar znižuješ in drugo dviguješ, ne prideš pa nikoli pri nobeni na 0 (tako ohraniš konstanto različno od 0). Sedaj pa vprašanje zakaj ne?

Primer:
Ena punca je lepa, je pametna, živi pa na drugem koncu sveta, ti pa si do konca življenja zaprt v ječi. Dostopnost torej enaka 0.


Drugo pa je tako že gzibret ta čas, ko sem tale post napisu, povedu.
//

Nejc Pintar ::

ok, I agree:)

Torej je kul če ima ženska pamet na nuli, drugo dvoje pa v neskončnost:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Saladin ::

Fantje, lepota, pamet in humor so čisto subjektivne zadeve. Važno je le, da sta oba happy ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

simpatija ::

@speedmachine
Primer:
Ena punca je lepa, je pametna, živi pa na drugem koncu sveta, ti pa si do konca življenja zaprt v ječi. Dostopnost torej enaka 0.


Zakaj je dostopnost v tem primeru enaka 0? Kaj pa ce pobegnes..., kaj pa ce pride ona delat v ta arest/jo zaprejo v isti arest/...? Če-jev je ogromno, torej neka majhna verjetnost obstaja. Torej je dostopnost različna od 0.

cojss ::

Odvisno, kaj je mišljeno s konstanto. Najbolj pravilno bi bilo, da je ta za vse ženske enaka, v tem primeru je pa lahko 0, apmak takrat mora imeti vsaka ženska vsaj eno lastnost nič, kar pa tudi ni res. Če pa konstanta ni enaka za vse, se pač potem za vsako določi svoj K, pri čemer pa izjava zgubi smisel. Podobna zadeva kot mislim da je rekel murphy: AbsolutnaInteligenca * ŠteviloZemljanov = K(za vse čase). Če bi K ne bil vedno enak, bi lahko prebivalstvo postajalo pametnejše ali vsaj ostajalo na isti stopnji.:D

Nejc Pintar ::

Odvisno je kakšne enote vzamemo;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

speed machine ::

Zakaj je dostopnost v tem primeru enaka 0? Kaj pa ce pobegnes..., kaj pa ce pride ona delat v ta arest/jo zaprejo v isti arest/...? Če-jev je ogromno, torej neka majhna verjetnost obstaja. Torej je dostopnost različna od 0.


Tako kot sem že enkrat napisal, ni treba sedaj znanosti iz tega delati.8-)

Če sem si prav intepretiral Murphy-ja, je vse te svoje misli/izjave/reke/... podal nekoliko pesimistično (npr. če lahko gresta dve stvari narobe, se bo našla še tretja in vse tri bodo šle narobe). Seveda obstaja matematična verjetnost, da se bosta dve usojeni dušici našli, pa če bo še toliko preprek med njima, vendar je ta procent/promil/... tako majhen, da ga lahko zanemarimo. In tako ga je zanemaril Murphy ter tako ga zanemarjam jaz.

Za zgornjo enačbo vzami samo cela števila in ne realna, pa je problem rešen :D.

Skratka ni potrebno vedno biti pikolovski, tam, ko nam ni treba. Kam bi pa prišli?
//

MaCoFaCo ::

Se nanaša na izbrisan odgovor //Omy


haha, hudo hudo :D

Zgodovina sprememb…

Lincolin ::

Mogoče jim lahko upjaniš kure?
Zapomni si samo: vse se vidi, in ne bodi nepričakovano presenečen.

Lincolin ::

Si še med nami? :\
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Miss" neznanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636288 (4136) T-h-o-r
»

filtriranje podatkov v msn messengerju???

Oddelek: Programska oprema
9959 (873) WelikGobec
»

Novo leto

Oddelek: Loža
101297 (1031) Dr_M
»

Sexi dvojčici (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22421946 (12703) Yohan del Sud
»

Študentka Računalništva in Informatike se slikala za PLAYBOY (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
607134 (5077) PaJo

Več podobnih tem