» »

Kaj ce ti skuri trdi disk?

Kaj ce ti skuri trdi disk?

braniac ::

Mene zanima kaj ce ti skuri disk? Kaj lahko nardis, da dobis podatke vn? Če kdo ve naj mi prosim napise kako, kje in koliko to stane! Hvala

braniac ::

se opravicujem, ker sem dal pod napačno temo. V bistvu sem mislu dat pod strojno opremo. Hvala za razumevanje.
"Up we go"

BladE_ ::

V eni temi sm prebrau da je model dau -+200k al neki tazga za popravilo 80Gb diska !! ce si navadn smrtnik si tega ne bos prvošču vrjetn :D
Akcija - Reakcija

Shark-357 ::

Varijanta je da dobiš elektroniko od identičnega diska potem bi šlo če le ni disk fizično poškodovan..

sirotka ::

ja, to se da edino z novo elektroniko...samo spet košta. Če nisi mel kaj vrednega gor, pojdi po novega. Drugače pa se vedno dela sprotni back up diska na dvdje:).

#000000 ::

Če se disk še vrti, se da še dobit podatke dol 'zamenjaš tisto vezje IDE al kako se reče' in hitr nardiš backUP če pa se ne zavrti je pa mal večja jeba, dej ga v vrečko in v skrinjo za neki časa recmo pol al 1 uro, pol ga prklop in če se zavrti takoj backUP, če nič od tega ne pali in če imaš gor res tolk pomembne podatke 'da so vredni -+ cca 200 čukov' pol pa najdi firmo kera se s tem bavi, so pa iz kamnika, imajo komoro in disk razdrejo itd. uglavnem če delaš karkoli pod nobenim pogojem ne razderi diska, razen tisto elektroniko, če ga boš odpru je zadeva končana. LP

sirotka ::

skrinja ne pomaga več:) Vsaj meni pri novejših komponentah ni več nič pomagalo:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napaka na boot disku - win7 se ne zbootajo - je to konec?

Oddelek: Operacijski sistemi
122446 (2198) lopov
»

Infrastruktura serverjev v podjetju - problem oz. vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
242740 (1982) gokky
»

Trdi disk -> uničen -> kako do podatkov???

Oddelek: Strojna oprema
312345 (1822) everyone
»

ATA vs. sATA vs. raid...

Oddelek: Strojna oprema
241480 (1203) Jebiveter
»

Izguba 120GB podatkov v navezi z raid-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
101245 (993) Spc

Več podobnih tem