» »

Mnenje o LCD monitorju Samsung 930bf

Mnenje o LCD monitorju Samsung 930bf

Trancedeejay ::

Kaj menite o tem monitorju, vase izkusnje - jutri ga mislim kupit
Have a nice Day

Matt
Music is the key

SimplTech ::

Imam 730bf in sem z njim zelo zadovoljen. Hitra odzivnost, dobre barve in kontrast, ter ugodna cena. Mislim da ne moreš zgrešit, če ga vzameš.

CCfly ::

O tem monitorju je govora na zadnjih treh straneh:

http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisitemo.php?threadID=55019
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Dejcc ::

Jst mam pa 930bf in je ful dobr monitor. Ce bi se enkrat izbirov bi istga vzeu:D

Kebab ::

Sem zelo zadovoljen s tem monitorjem, ga priporočam :))

RC14 ::

jaz sem se tudi odločal med 930BF in 940B in sem vzel raje 940B, zakaj?
ker nisem videl bistvene razlike med 4 in 8ms, 940B ima pivot funkcijo (obračanje zaslona za 90 stopinj), je nastavljiv po višini. tega 930BF nima. Pa še lepši mi je 940B (tanjši okvir, črno-siva kombinacija), sicer je pa to stvar okusa. kar je pa še najlepše je pa - CENA. dobiš ga že za 75k, kar je ~12-15k cenejši od 930BF. Mislim da je vredno razmisliti. Sicer pa sta oba za svoj denar zelo dobra LCD-ja. Odločitev pa je seveda tvoja.;)


Lp

Dejancek ::

Trance : Kje pa ga misliš kupit sploh ? Imam eno majhno vezo pri eni firmi, pa ti lahk dobim še kaki večji popust, po želji seveda...

wtf?! ::

Heh Dejanček, jst bi tut rabu kasn popust:8) , kupujem namreč 930bf;) ...Če maš kej mi sporoč;) ...

Dejancek ::

Glej ZS ;)

Trancedeejay ::

Dejancek, ce ga dobis za manj kot 55 jurjev mi povej..............zdej se bo pa usulo.........:)
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Zdaj me bolj procesor in plata zanimata, plate ni problem dobit, za Athloni 64 je pa trenutno kriza, lahko kaj staknes za normalno ceno?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Shatzy ::

Vidim, da ima dost ljudi ta monitor, pa bom kr v tej temi vprašu.

1) Monitor mi brenči, sicer čisto tiho, ampak če ga imam priklopljenega na laptopa, ki je tih ko miška, slišim monitor brenčat. Na navadnem računalniku ga zarad brnenja ventilatorjev in diskov ne slišim. Je to normalno, al lahko pričakujem da mi bo crknu?

2) Kako za vraga nej fiksiram pokrov zadaj? Kr naprej mi pada dol, pa ga lepo fiksiram, vsak nastavek lepo potisnem v svojo luknjo. Any ideas?

Poldy ::

@Trancedeejay

A takole ti delaš prakso...:D
Namesto da bi pisal programe, premišljuješ kaj bi kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 940B

Oddelek: Kaj kupiti
71742 (1624) Revenant
»

Ker lcd do 60 jurjev

Oddelek: Kaj kupiti
131946 (1543) RC14
»

Kateri 19" LCD do 70 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
91292 (1049) Jan987
»

LCD kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
71223 (953) egomez
»

Kateri LCD Samsung?

Oddelek: Kaj kupiti
463684 (2122) NURS

Več podobnih tem