» »

LCD kaj kupiti

LCD kaj kupiti

zjernej ::

Razmisljam med samsung 940b in samsung 913n. ker ne vidim vecje razlike,razen v analognem in dvi prikljucku.Razlika v ceni pa je okoli 15k.je vredno te razlike v denarju o je razlika med prikljucki opazna.Hvala

BluPhenix ::

KAj pa če bi pogledal in pisal ve že narejeno temo? Pa kakšno iskanje drugič (čeprav ga ni treba, ker je sticky) ... ahjejej

klik! prosim in naslednjič ...

EDIT: sicer pa tistih 15k ni samo v priključkih razlike, je verjetno tudi v matriki... sicer pa spet poglej zgornji link
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

zjernej ::

ja sem bil tam ampak 76 strani pa res nisem prelistal. sem mislil ce ma kdo kaki odg. za podat glede na zahtevo.Glede na razliko med 940b in 913n in teh 15k.

BluPhenix ::

sej ni treba prelistat vseh 75 strani lahko recimo zadnje tri in boš sigurno našel kaj. Drugače pa vprašaš.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

RC14 ::

Sam imam 940B in sem zadovoljen, kupil sem ga za 75k, razlika v primerjavi z 913n je kot si rekel sam, da 913N nima DVI in nima pivot funkcije- obračanje zaslona, večje razlike ni, tko da odloči se sam. jaz sem se odloču za 940B, ker mi je dosti lepši (tanek okvir), pa DVi ima in nastavljivost po višini in obračanje zaslona. Če ti to ni nič pomembno preveč, pač vzemi 913N. Razlika v ceni ni velika.

Lp

Dreams ::

Jst imam v sluzbi 940b in sem ful zadovoljen. Nevem kako se pa obnasa pri igrah.
Doma pa mam 930BF, ki se pri igrah zelo dobro odnese. Pravtako je dober za pisarniška dela.
Nasplošno sem do sedaj z SAMSUNGOM zelo zadovoljen za modele:930BF, 940b, 214T.
ASUS P4P800E-Deluxe, Intel4 2,4GHz, Msi 6600GT,
2x512Mb DDR 400, Maxtor 80Gb ATA133, Q-tec 450W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dreams ()

RC14 ::

V igrah se 940B in 930BF podobno obneseta in to uredu, seveda pa se ne moreta primerjat z CRT-ji.

Uglavnem karkoli od tega boš kupu ti ne bo žal, glej samo da nima mrtvih pik, pa če ti je pomemben DVI oz nastavljivost po višini, glede kakovosti slike, ni med temi modeli neke strašne razlike, sicer se pa že sami monitorji med seboj rahlo razlikujejo.
Uglavnem na kratko, vsi tile monitorji ponujajo veliko za svoj denar, mislim pa da največ ponuja 940B, saj stane "le" 75k.


Lp

egomez ::

V roku nekaj dni nameravam kupiti Samsunga 940B.
Sem gledal cene po različnih trgovinah, pa za 75k nisem nikjer videl.
Kaj ga imajo kje tako ugodno v Ljubljani?

PS: Če kdo ve, mi lahko napiše tudi na ZS, da ne bo izpadlo tukaj kot reklama.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

940B ali 913B

Oddelek: Kaj kupiti
132242 (1739) VASkO
»

Monitor za okoli 70 k?

Oddelek: Kaj kupiti
71151 (1021) sportaš
»

Kateri 19" LCD do 70 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
91289 (1046) Jan987
»

Računalnik za 200k

Oddelek: Kaj kupiti
92190 (1997) Izy
»

Mnenje o LCD monitorju Samsung 930bf

Oddelek: Kaj kupiti
121153 (842) Poldy

Več podobnih tem