» »

Media player online

Media player online

Imposibl ::

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje,...
Zanima me kako naj dam en filmček na strežnik in ga bi bilo mogoče gledati samo online in ne downloadati?
Z navadnim html object lahko navedeš url in ga gledaš online ampak me zanima ali ga je potem možno shranit (zlorabit)?



Hvala,lp
Tudi mali so lahko veliki!

rokpok ::

Seveda :D. Zakaj pa nebi dovolil uporabniku, da si shrani film?
Rad bi bil pingvin.

#000000 ::

Imposible to kar hočeš narest je res skoraj nemogoče oz. 'drži vodu dok majstori odu'

Se prav da ni nekega preverjenega načina da se video ne bi dal shranit, če ne drugač ga posnameš s kakim programom ki snema namizje, al pa fraps in še jih je, nazadnje se ponavad zadeva nekam shrani na tvoj disk. Da pa se narest tud da se ne shranjuje nikamor, to ponavad rešiš z kodo, apak s tem boš samo začasno preprečil kopiranje.

Najbolj zihr način je da, videu dodaš nek svoj logo ali napis in izvoziš v malo slabši kvaliteti, tko da tud če se kej konverta al pa karkoli čara da je kvaliteta v piz.. LP

Xgroznik ::

no mene pa zanima kako si naredil da ti je predvajal filmček online k men ga noče in mi ga skos samo downloada! pripni kodo da vidim kako to zgleda!:)
Prodaja tehnike, najceneje samo na http://next-shop.tk

#000000 ::

Hja moj groznik, če imaš nastavljeno da ti ta in ta format DL-ja pol ti ga ne bo nikol predvajal ampak zmeram samo snel dol. 'ok vsaj v večini primerov' Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hd kamera, tv .... itd

Oddelek: Zvok in slika
353400 (3042) JOKER
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419792 (7338) dire
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353446 (2978) jan01
»

Ikona pred linkom!!

Oddelek: Izdelava spletišč
202353 (2084) Xgroznik
»

Photoshop - layerji

Oddelek: Programska oprema
402016 (1698) #000000

Več podobnih tem