» »

PREPOZNAVANJE STROJNE OPREME

PREPOZNAVANJE STROJNE OPREME

hrosic ::

Vedno me moti,ko kjerkoli preberem,da Windowsi /98SE/ prepoznajo v glavnem strojno opremo,da namestijo gonilnike itd.Pa to sploh ni res.Kadarkoli formatiram disk in vse na novo nanašam,grem skozi pekel,ki se mu reče prepoznavanje strojne opreme.Dejansko windowsi ne prepoznajo ne grafične kartice /ATI ALL WONDER/,ne modema/Rockwel.../ne zvočne kartice /Yamaha/,ne CD Rom-a.Jebenti tako firmo,ki se hvali s tem,potem si pa prepuščen na milost in nemilost win-dovsom,če ti bodo sprejeli vse tisto,kar imaš iz trgovine za namestitev,pa te zajebavajo,da je groza.
Pa ni v tem problem,problem je v tem,da tudi SIS Sandra ali pa dr.Hardwer ne prepozna strojne opreme in to,da bi navedla točne podatke.Navedeta podatke take kot jih navajajo windowsi.Konkreten primer.Ker windowsi niso prepoznali cd enote,so namestili standardno,sis sandra in dr.hardver pa sta povzela to navedbo.Pa ne da sem jaz kaj kriv??!!Enako,ko sem pomotoma namestil za grafično kartico ATI PRO 128 gonilnike /zanimivo-vse je delovalo ok/,sta oba programa navedla,da imam to kartico,čeprav je kartica ALL IN WONDER 128.Ali pa je to isto,pa sem še naprej butast?Sandra vztrajno predlaga,da si namestim oz.nadogradim BIOS,na Intelovi strani pa vztrajno odgovarjajo,da je z BIOS vse v redu.Pa kdo bi vedel?

Loki ::

Men se zdi, da je fora v temu, da mas ti dele strojen opreme novejse kot so Windowsi.

Zacni uporabljat WIndowse 2000, teli pa res naredijo to (prepoznava in instalacija driverjev), pa se zelo stabilni so.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
292047 (1638) GummyBear
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
376206 (5811) solatko
»

Ubuntu 10.04 LTS - Change is coming (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
999139593 (102479) Icematxyz
»

Težave z grafično kartico Radeon 9800 Pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
51671 (1553) DominusSLO
»

Radeon 9700 Pro Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
13933 (771) Toooooom

Več podobnih tem