» »

kdo izdeluje portale z forumom?

kdo izdeluje portale z forumom?

egon master ::

Iščem nekoga ki bi mi za plačilo izdelal portal z forumom. PM me, hvala
Dajmo, dajmo bolj živo

Kami ::

Malo bolj obširno povej kaki portal naj bi bil in koliko si pripravljen odšteti.

Tody ::

Jest ti nastavim tak portal če rabiš. Hitro in neboleče :D Hmm ne resn v danes je to 5 minut dela. Če hočeš ti nastavm to na kak strežnik ki ga boš priskbel (pomožnosti z kako kontrolno ploščo prosim)v parih minutah + upload... Za kak bolj fancy skin in napredne funkije pa se razpiši tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

egon master ::

plačam do 15k

kontaktirajte me na PM ali MSN

calibraman@hotmail.com
Dajmo, dajmo bolj živo

egon master ::

v mislih imam takšno stran kot je ta KLIK
Dajmo, dajmo bolj živo

CWIZO ::

Heh, za 15k raje preberi readme.txt pa si sam instalerej nek open source CMS:\
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

egon master ::

ti pa nebi znal tega naret? PM
Dajmo, dajmo bolj živo

CWIZO ::

Bi znal, sam vem da bi mel pol se N zelj, in za 15k se tut pogovarjat ne mislim...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

urban99 ::

word, cwizo!

overlord_tm ::

za postavt nek že prej narjen portal+forum je 15k čist ql cena. Nardil ti ga pa za tako ceno nebi še code monkeyi iz indije :\

Tody ::

Vi IT se malce preveč cenite. Za pognat 2 install skripte hočte 15 k ? Jest sem preselil portal z bazo vred v 15 minutah. Tukaj pa je dejansko samo install.

CWIZO ::

Se 1x preberi moj post.
Sploh pa model ne ve ker portal bi mel. Analiza obstojecih resitev in izbira najbolsega, pa zahteva malo vec kot 15 minut in rabis kar nekaj znanja, da jih lahko storokovno analizeras.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

CaqKa ::

če si tak maher, da tolko znaš potem pa tudi izjava, da se za 15k že neboš menil ni najbolj primerna.

egon master povej kakšen aplikacije bi imel gor in kakšna bi bila frekvenca obiskov ipd...

Tody ::

CWIZO kot neki kvazi strokovnjak boš čist pogorel oz dobro se držiš če slučajno služiš kruh z tem... človek bi naredil portal zabaven.si in bi pač imel neke filmčke in smešne slike gor (no vsaj tako zgleda po slikah) kar te dovede do tega da ni nek zahtevnež in ne rabi neke spletne aplikacije ki bo trgala gate. Ne loči med sprogramiranim (lastnim) portalom in portalom ki so na voljo kot opensource, Tako da go read sitepoint or somtin... >:D

egon master ::

tak kot je tody rekel-mel bi gor smešne slike,filmčke,horoskop,downloads,forum,števec obiska,statistika strani,pasice do drugig strani,na vrhu pa reklama od iproma.to je vse0:) to gre vse z že naretimi cmsji-zatakne pa se pri forumu-rad bi mel forum čez cel ekran in ne nekega malega v sredini strani-tu je težava.
hosting bom verjetno vzel pri www.hitrost.com tak da če ima kdo kakšne izkušnje z njimi-so dobrodošle.
Pa prosim vas da se vzdržite brezveznih komentarjev v moji temi.

lp
Dajmo, dajmo bolj živo

twarlock ::

tist levi blok je pa res malenkost skrit, da je form čez cel pejđ.

CWIZO ::

Se dobro drzim;)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

overlord_tm ::

Vi IT se malce preveč cenite. Za pognat 2 install skripte hočte 15 k ? Jest sem preselil portal z bazo vred v 15 minutah. Tukaj pa je dejansko samo install.


Če je človek pripravlen tok plačat, zaka pa ne :\ . Tud na nevednosti se da dobro služit :P

OwcA ::

Prosim držite se teme in bodit spoštljivi dru do drugega.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293507 (2292) r0ks0n
»

izdelava portala - cena

Oddelek: Izdelava spletišč
202523 (1934) rkasteli
»

IMDB.com - software, script?

Oddelek: Izdelava spletišč
61283 (1136) krho
»

SloPot 1.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
193671 (2869) CWIZO
»

kako narediti portal

Oddelek: Izdelava spletišč
223290 (3094) #000000

Več podobnih tem