» »

Javascript Snow

Javascript Snow

suntrace1 ::

Potrebujem pomoč. V čestitko bi rad vtaknil javascripto za padanje snežink (kič je kul :D ) in ne vem kje ga biksam. Delam v DW, tko kot vsak noob, pa bi verjetno kakšen znalec mi na hitro lahko povedal kje ga biksam.

Link do skripte

Vem da je potrebno dati skripto takoj pod body in vnesti pot do snežinke, sem še morda kaj spustil?

suntrace1 ::

Rešil problem na pol, ker snežink se v iE vidijo, v Firefoxu pa ne :\ Morda kakšna ideja, kako bi to lahko poštimal?

Klenobo ::

Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

#000000 ::

A to da bi po mailu pošiljal ? Sem probal pred leti pa se ni dalo poslat po mailu, oz lahko sem poslal ampak je OE preprečil prikaz ne vem več zakaj. Če ti rata to sprat na mail poročaj. LP

TitanSLO ::

v e107 deluje super EsS


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TitanSLO ()

#000000 ::

Ma ja na netu bo delalo, ampak ko zadevo pošlješ po mailu oz nardiš iz te strani tiskovino kero bi rad poslal po epošti, jo boš sicer poslal ampak pošiljatelju ne bo prikazal teh snežink, ipd. isto je z flash zadevami. LP

suntrace1 ::

Hvala ddSHADOW, dela tko kot se šika :))

TitanSLO ::

imel sem eno napako, ko sem vnašal to scripto v php, ni delalo v IE. Jao ka tuki ni možnosti priponk.
Evo rešitev za ostale koda naj bo na vrhu php kode določene strani DATOTEKA, deluje v FF1,IE6,OPERA

Uradna stran kode LINK


Baja ::

tudi jaz sem opazil da nekateri JavaScripti ne delujejo v FF, ceprav s samo kodo ni nic narobe. Sem pa opazil, da velika vecina takih zacne delat bp, ce odstranim DOCTYPE.

Nekaj sem iskal na netu, pa ni nic kaj prevec konkretnega. Ve kdo kaj vec o tem?

Spajky ::

Poglej source na moji strani v začetku in skopiraj, lahko, da ti bo delal script tudi drugje ... jest sem tudi nekje zviznil kodo, pa ne vem kje :D :D :D ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTML vprašalnik preko e-pošte

Oddelek: Izdelava spletišč
222188 (1865) MihaFirst
»

e107 spletni portal težave in rešitve...

Oddelek: Izdelava spletišč
321961 (1286) pitagora
»

Portali?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
423064 (2214) gregy
»

HTML anketa?

Oddelek: Izdelava spletišč
142114 (1988) Skrat
»

Snežinke na strani, problem

Oddelek: Izdelava spletišč
51126 (1019) Poldi112

Več podobnih tem