» »

Splošno in podrobno o 3d modeliranju

Splošno in podrobno o 3d modeliranju

HyperGL ::

Pozdrav...

Sem odprl to temo kot epicenter za vse zanesenjake in strokovnjake 3d modeliranja v vseh možnih programih... Dobrodošli so tudi izvajalci modov na grafikah, tako fizičnih kakor samo softwareskih...

Torej... Prvo vprašanje: uporablja kdo rhinoceros kot program za modeliranje? Jst ga uporabljam približno eno leto (ne aktivno) in morm rečt, da je stvar kar precej bolj preprosta od podobnih programov...

Drugo vprašanje: a je kdo že zmodal gf6800gt v quadro? Meni je enkrat uspelo... Po ponovnem inštaliranju windowsov... Pa žal nisem več zmožen to ponovit... (prej sm mel srečo :p)
aja... Sam imam leadtek gf6800gt 256ddr3 na pciex 2xdvi; a ven pa dobim quadro 3450 a ne? Saj 4000 pciex ni? Ali je? :)

Lp
m

Ps: sklepam da ta tema ni primerna za ta forum... Ampak ker je debata in o softwarju in o hardwaru... Kam na jo postavim? Zato se zanašam na moderatorje, naj prestavijo temo na najboljše mesto! Tnx

MarkoV ::

predlagam..raje stran
http://www.3delavnica.com/
veliko forumov..in debat..
jaz osebno na tej strani nisem registriran..samo verjamem da bodo ljudje ,ki sodelujejo na tem forumu radi pomagali..
..tudi sam veckrat pogledam na to stran ~kaj kej dogaja~ :)


L.P.
Markov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF6800GT --> NvidiaQuadro firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
666762 (5583) MarkoV
»

Grafična za modeliranje?

Oddelek: Kaj kupiti
302185 (1628) UpRising
»

nVidia Quadro vs. ATI FireGL

Oddelek: Novice / Grafične kartice
204702 (3846) PrimozR
»

RENDER?!?!

Oddelek: Strojna oprema
151588 (1368) HyperGL
»

GF7800GT TWEAK!?!?

Oddelek: Navijanje
271986 (1454) PrimozR

Več podobnih tem