» »

ATHLON- ZELMAN

ATHLON- ZELMAN

mich ::

Kolk je lahko temperatura TB 1,4- namreč sem dal ZELMANA gor pa se mi je tem. dvignila iz 49 na 64 C.;((
mich
  • spremenil: mich ()

_Mortal_ ::

Kolk je lahko temperatura TB 1,4- namreč sem dal ZELMANA gor pa se mi je tem. dvignila iz 94 na 64 C.

iz 94 se je dvignla na 64???
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

ijatebi ::

Tudi jaz imam T na Athlonu 1.4 okrog 64C. Pred kratkim sem zamenjal hladilnik za TITAN TTC-D5T B pa je temperatura ostala enaka. Sedaj sumim da je previsoka temperatura zaradi napetosti ki je 3.568V po Asus monitorju. Ima kdo boljšo razlago??:|
" Gods loves black sheeps ! "

bosstjann ::

v kišti nimate pretoka zraka

no air-flow

HEKO ::

Lejta --> preden se lahko spraviš sploh overclockat, MORAŠ met air-flow (spredaj en vent, ki vleče hladne zrak, ta se potem sergreje in ker le lažjii se dvigne in gre odzadaj zgoraj ven..). Ker če ni airflowa, ti noben interni/notranji hladilnik NE pomaga, ker je sam "v vročini"...

mich --> lahko,d a je slab stik med procom in zelmanom. Namaži dobro termalno pasto...

Drgač pa itaq water cooling rulez......no sej freon ni slab...:]]
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

mich ::

Kdo je pa reku da overclokam- 1,4 je cist zadost!!
Pretok v moji kišti (Macase Big tower) je takšen kot mora biti. termalne paste je tudi zadosti..preprosto Zelman ne more tako hladiti kot SPIRE (cena glasnosti).
sistem je zaenkrat stabilen kar pa je tudi najvažnejše. Mene je zanimal če ma še kdo tako visoko temp. in do katere temp. delajo thunderbirdi??8-O
mich

EvilK|NG ::

Zdej bi jst neki vprašu , a se vam je vsem dvignla temp. ko ste dali zalmana gor , k sm ga mislu zdej nabavt pa ste me mal v dvome spravl ?
Play your Cards Right !

yjj ::

Upam da ste vetrnico ustrezno namestili(tako da piha zrak točno na rebra, pa tudi termalno pasto uporabite


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura AMD XP 2000P+ ???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231726 (1353) Bremzi
»

cpu temp.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361483 (902) HardwareMaster
»

Athlon XP 1700+ temperatura in demontaža

Oddelek: Pomoč in nasveti
281530 (1086) krucymucy
»

Zalman cooler

Oddelek: Navijanje
181410 (1057) SkIDiver
»

Ventilator vreden TB 1200?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231479 (1194) DeLonghi

Več podobnih tem