» »

Kdaj bo Playstation Portable Giga Pack pri nas?

Kdaj bo Playstation Portable Giga Pack pri nas?

chipxsd ::

Na jokerjevi strani sem pred kratkim prebral, da bo v giga pack v Sloveniji dobavljiv od 1. decembra. V Avstriji in Italiji se ga ze da kupiti od 28. novembra.

Zanima me, ce kdo ve kdaj in kje se ga bo dalo kupiti?

Luc ::

Vprašaj tm kjer ga prodajajo!

BigBang / Bof
ACS Sony
Harvey Norman
Leclerc
...

chipxsd ::

Will do that...

chipxsd ::

Sem poklical, in dobil odgovore ... grem po vrsti:
- ACS Sony - Ne vedo sploh za Giga Pack, niti da obstaja bela verzija PSPja. Aja, ponujal mi je 1GB memory stick duo za 32kSIT. Zalostno.
- Harvey Norman - Dobim receptorko, ni vedla na kter oddelek sploh spada PSP, in me ni znala vezat. Me veze na racunalniski oddelek. Tam dobim se eno zensko, me veze drugam (ko zogo so si me podajali). Koncno dobim deca, in mi pove, da Decembra se ziher ne bo Giga Packov. Smola, gremo naprej.
- Leclerc - What the hell is Playstation Portable anyway?? Whatever ...
- Bof - Imajo samo value packe :(
- BigBang - se mi ni lublo klicat, sej so tk isti kot BOF -> BOFEX

Jst pravim, gremo w Avstrijo!!!

p.s.: Kolk je pa kej z firmware-om, ce kupim PSP v tujini? Je anglescina tud gor, ne? Kolk je pa kej z garancijo? Kaksna je verjetnost deadpixla na psp-ju? Men je bel PSP bolj vsec ko crn, pa vam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chipxsd ()

Alexius Heristalski ::

Vprašaj še tukaj: http://www.playgame.biz/
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

chipxsd ::

Prvega decembra sem pisal na playgame.biz, in se danes nisem dobil odgovora. Prav tako sem jih najmanj 5x klical na (stacionarni in mobilni) telefon, in nihce se ni oglasil.

Vsebina e-maila, ki sem jim ga poslal:
Lepo pozdravljeni.

Zanima me, ce lahko ze decembra pricakujemo PSP Giga Pack? Sony bi jih
naj uradno trzil ze od 28. novembra. V Avstriji se ga tudi ze lahko
kupi za €300.

http://www.scee.presscentre.com/content...

Upam, da bomo lahko kmalu pri vas narocili Giga Pack-e.

Hvala


Skoraj ziher sem, da bom kupil svoj PSP giga pack v Avstriji. Skrbijo me le dead pixli. Kaksna je verjetnost, da naletim na PSP enoto z dead pixli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chipxsd ()

antonija ::

Ce prej prizges in probas je vrjetnost enaka priblizno 0, razen ce nisi slaboviden in ne uporabljas predpisanih pripomockov....
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

chipxsd ::

Ce prej prizges in probas je vrjetnost enaka priblizno 0, razen ce nisi slaboviden in ne uporabljas predpisanih pripomockov....

Good point ... Sam tezko verjamem, da bi prodajalec v Avstriji odpru skatlo s PSPjem (po moznosti so se kaksne vrecke za strgat notr). Pol je treba se baterijo vstekat in ce nimas srece, se ti PSP se prizge ne, ker je premal nafilana baterija... Skratka, se pri nas bi tezko katerega prodajalca prepricu, da bi sprobu zadevo preden kupis.

Zdej mi je jasno zakaj ljudje na bolhi.com in na tem forumu tolk prodajajo PSPje (dokaj poceni), ker so ziher z dead pixli :|

VanGog ::

Giga Pack - kaj je to?

antonija ::

V avstriji se da veliko vecino izdelkov priklopit in probat. Pa se prodajalci se obnasajo kot da so res placani zato da ti kaj prodajo in se potrudijo bit prijazni in ustrezljivi. Edino kar do zdaj nisem mogu sprobat so bile v-vsesne slusalke (higienski razlogi). Vse drugo ti bojo pomojem priklopili.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

chipxsd ::

Giga Pack - kaj je to?

Giga Pack ni nic kaj drugacen od Value Pack-a, le da dobis zraven:
- 1GB Memory Stick
- en majhen podstavek za PSP
- pa USB kabel za PC

Pa lahko vzames keramicno belega ali crnega - meni je bel lepsi zaradi slusalk.
Zakaj je pametno vzeti Giga Pack - ker je ceneje kot pa ce bi kupil PSP + 1GB MS posebaj. Ce ga bodo pri nas kdaj prodajali, bo cena 72.000,00 SIT (€300). Trenutni Value Pack pa stane 59.990,00 SIT (€250) - taksnega, ki ga lahko kupis danes v BOF-u, BigBangu, Mimovrste...

chipxsd ::

antonija, o kateri trgovini pa govoris (specificno)?

ps: zanimivo, jaz sem pa celo slusalke lahko sprobal preden sem jih kupil (niso bile v-vsesne) :)

antonija ::

Zame osebno to velja za mediamarkte, cosmote,.... vecje zabavno-elektronske trgovine. Tam nabavljajo robo "navadni" ljudje (1337 geeki iscejo zlo specificno robo ki jo v takih trgovinah nimajo) ki bi rabi vsaj videli kaj kopujejo... aja, pa pri majdicu sm lahko poslusal avtoradio preden sem ga kupu.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Luc ::

Ja pa le pozanimi se ker firmware dobiš.

Če je nad 2.01 je kurc.. ne morš poganjat ne homebrew ne ISO-tov (backupov svojih iger). Pol dejansko sploh ne rabiš giga kartice.. save gami zasedjo po 100kb.

chipxsd ::

Great news everyone!!
Pravkar sem prejel klic iz Bofexa, da se od danes naprej da kupiti PSP GigaPacke na BOF.si in v trgovinah. Yey!:D Upam, da jih majo v belih barvah tudi...
Cena: 71.990,00 SIT

LUC: Ne vem tocno kater firmware je gor pri GigaPacku, ampak baje ni downgradeable... Zame to ni nic hudega, ker tako ali tako mislim redno update-at firmware. Uporabljam FSC Loox 720 za aplikacije, internet, emulatorje... Kar se pa tice 1GB Memory Stick-a, je pa dober za MP3-je in videote (ce ze ne zaradi kaj drugega) - ker je zelo poceni, 12kSIT razlike med navadnim Value Packom in Giga Packom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chipxsd ()

Luc ::

Eh to beda.

Če nimaš 1.5 firmware je brez veze. Veš kok že obstaja homebrew iger in aplikacij.. noro res. Pa drugo je tu igrat emulatorje kot na pocketPCju. od SNES, NES, Sega Genesis.. neomejeno možnosti.

Kot drugo SONY 1 gb kartice so precej bolj počasne od recimo SANDISKovih. Mal poglej teste po netu.

chipxsd ::

Prav imas glede sonyevega 1gb memory sticka, da je en izmed pocasnejsih. Ampak kot sem ze rekel, da v mojem primeru to ne bo problem, ker ne mislim uporabljat UMD emulatorja, gledat mp4... Niti snes, nes, genesys emulatorje. Ce bi, bi mel GBA emu, ker ma vse ta dobre spile od SNESa, pa kup svojih - ampak res, pocket pc je cist cool (ma dovolj tipk & velik display).
Kar se tice aplikacij na PSP, pa niti ne vem kaj bi uporabljal, ceprav se mi zdi ful dober, da folk razvija homebrew - se sam bi zanj pisal aplkacije, ce bi delalo na vseh verzijah FW.

Jst sam upam, da bodo PSP spili mau bolj redno ven prihajal. Pizda, odkar je xbox360 prisel (in ko bo ps3) je releasanje spilov za PSP kr zabremzalo. Vsi developer teami bi delal po vecinih na xb360 pa ps3 - PSP jih je pa cist minil. A vam je znano "XYZ is working on a new title, which wil feature ... ... available on Xbox360, PS3, NR ..." - release date: Summer 2006... Za PSP pa buildajo spile, ko so jim se ostali za dokoncat, glih tolk, da ne vrzejo gnarja stran za razvoj. Pol pa se delajo porte iz PS2 na PSP, da majo cim manj dela. Ce bo za PSP releasanih vsaj cetrt tok spilov, kot jih je blo na GBA, bodo dobri.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP - pomoč

Oddelek: Konzole
463960 (1412) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646635 (18999) Peter6
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72440 (2223) levstek
»

PSP

Oddelek: Konzole
222214 (1585) hojnikb
»

Nakup PSP

Oddelek: Kaj kupiti
323254 (2709) Fury

Več podobnih tem