» »

nakup rabljenih stvari preko neta

nakup rabljenih stvari preko neta

divx man ::

Recimo, da bi preko bolhe rad kupil nek rabljen mobilni telefon. Telefon bi seveda rad prej videl in se prepričal ali jer res tako lepo ohranjen in vredu deluje kot je napisano v opisu. Potem ugotoviš da je prodajalec iz čisto drugega konca slovenije. Kako bi lahko telefon najprej videl ne da bi zapravil cel dan vožnje in dragocenega denarja za bencin do prodajalca in ga potem ko bi se prepričal o njegovi kakovosti kupil?:8)

Cowboy6 ::

Pač reskiraš. Recimo vsak naredi pol poti. Drugače pa poglej še ostale njegove oglase, pa lahko potem sklepaš. Jaz sem bil tudi skeptičen ko sem naročil preko neta večjo zbirko stripov Alan Ford (BTW, če ima kdo kaj viška naj mi pove), ter celo moral v naprej mu nakazati denar. Samo na mojo srečo, se je ta možakar oz. se še ukvarja s tem, da preprodaja stripe in je dokaj priznan. Ter ko sem dobil paket, v katerem je bilo vse notri + gratis, je pridobil moje zaupanje.
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Nande ::

divx man...rabljena stvar je rabljena stvar...
Če je cena res tako ugodna, da se splača vozit, potem se odpelji in stvar dobro preglej in preizkusi...
Drugače raje počakaj, da bo podoben oglas spisal kdo iz tvoje bližine...mogoče boš v tem času "prišparal" za novo zadevico...
LP!

JanezekNovak ::

Yo!

Cowboy6 eno vprašanje, ali ima ta preprodajelc stripov tudi kej Trdonje, Zvitorepca in Lakotnika?

Rabil bi 1 strip in eno knjigo do popolne kolekcije!
http://www.euroairsoft.com/

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

Musterja imam kar nekaj, povej katerega rabiš!
Lahko je biti prvi, če si edini!

kixs ::

Sem dobil celotno kolekcijo Miki Mustra poskenirano ;)

Glede naslova teme... pri rabljenih zadevah je tako, ce je racunalniska komponenta, se pravi, da dela ali ne dela (graficna, ram...) potem lahko poslje tudi po posti. Ce gre za disk, potem ne. Ce gre za stvari, ki jih bomo kazali, potem ne gre brez prejsnega pregleda. Ali naredis pot, ali pa pocakas na kaksnega drugega ponudnika, ki bo blizje.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034457 (9429) fikus_
»

Nasvidenje, g. Muster

Oddelek: Sedem umetnosti
414586 (3022) Zmajc
»

Trdonja, zvitorepec in lakotnik by Miki Muster

Oddelek: Sedem umetnosti
297772 (3640) bambam20
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15143304 (24604) AgiZ
»

Mali oglasi- nesramnost prodajalcev

Oddelek: Pomoč in nasveti
432929 (1512) Čmrlj

Več podobnih tem