» »

Firefox problem

Firefox problem

stojko1 ::

Ze v naprej se vam zahvaljujem za odgovor. Moj problem je naslednji in sicer :v firefoxu mi ne dela avtomaticni zagon ko skusam pogledat na izklopu ali kaki drugi strani pogledati filmcek. Pa tudi na strani od bara se mi noce prizgati ko kliknem na eno od kamer. Kaj na storim. Sem pa instaliral windows media player 10 in na se enkrat firefox 1. 07.

Stojko
stojko

zee ::

a v internet explorerju si poskusil odpret?

OT: zakaj si pa dve temi odpiral?;((
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

mkonci ::

reinstall:D

stojko1 ::

v ie dela normalno.kaksen reinstall ce sem to ze dal!!!
stojko

mkonci ::

jah kaj pa pol jst vem, sej sem ti hotu sam pomagat, povem ti lahko, da men v firefoxu 1.07 to kar si ti napisu da ne dela pr men dela:)

zee ::

če dela normalno ie, potem pa zadevo spremljaj v ie.problem rešen!
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

OmegaBlue ::

Imaš naložen Plug-in za WMP?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

stojko1 ::

a bi mi lahko poslikal vse datoteke-folderje (s prtint screenom) pa da vidim kaj mi manjka!!!!se se ne jezim ampak samo ne vem kaj mu je.a mi lahko posljes to na mail stojko@gmail.com dobis za pir 100% ce ugotovim kaj je narobe
stojko

stojko1 ::

verjetno mi ta plug-in fali ali kaj sam ne vem kateri.sem pa dal ponovno install win media player 10 sam noce!
stojko

mkonci ::

a to si mislu mene?

stojko1 ::

ja
stojko

mkonci ::

obstaja problem, potekla mi je 3 dnevna kartica :)) tko da do video posnetkov ne pridem več. :\

stojko1 ::

pa ne to.jest mam kartico.napisi mail pa ti posljem pass za bar.jest rabim print scr datoteke mozilla firefox in vseh pod folderjev
stojko

stojko1 ::

A MI LAHKO NEKDO TO ZRIHTA PA DOBI FREE PASS ZA BAR
stojko

mkonci ::

mkonci@siol.net to je tud moj msn prid tja da se zmenva

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mkonci ()

stojko1 ::

PROBLEM RESEN :) :)

zbrisal sem celoten firefox s tem da sem iz documents and setting pobral ven frofil firefoxa in ga zapekel na cd.nato sem zbrisal se ven iz program files -celotno mapo ifrefox.ponovno sem vse nalozil in nato skopiral profile nazaj v document and setting C:\Documents and Settings\...\Application Data !!!!!!!!!!!1
stojko

Goldee ::

Da ne odpiram nove teme. A mi lahk kdo pove zakaj mi zadnje cajte Firefox kuri 100% procesorja ko scrollam po straneh (recimo po S-T). Prej mi tega ni delalo. Ta "pojav" je zlo nadlezen, zato prosm, ce mi lahk svetujete. :) Aja, pa se to, zanima me kako Izvozis bookmarkse in jih potem nazaj importas?
Hvala za info!
LP
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

stojko1 ::

C:\Documents and Settings\...\Application Data tukaj nekje mas bookmarkse.zakaj ti pa kuri 100% pa zal ne vem.dej novo verzijo 1.5 gor
stojko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox težava Add-ons procesor na 100%

Oddelek: Programska oprema
151750 (1623) amigo_no1
»

Firefoxu se meša - pomagajte

Oddelek: Programska oprema
151191 (1080) veteran
»

Mozilla firefox mi šteka!

Oddelek: Programska oprema
174283 (3860) jan01
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538154 (7235) HitriPepe
»

kje v Mozilli Firefox dobim podatke, ki jih bom skopiral da bi ohranil podatke po for

Oddelek: Programska oprema
61230 (1143) maticm

Več podobnih tem