» »

Tiskalnik hp 1010 kartuša

Tiskalnik hp 1010 kartuša

dpicul ::

Živjo
Imam hp tiskalnik.Pred kratkim se izpraznil kartušo,zelo pohvalno,saj sem natisnil še in še strani.Zdaj, pa ko je kartuša prazna se zanimam za novo.na interneu sem zasledil da lahko kupiš kar prašek.Ali je to uredu glede kvalitete tiskanaj?Ali kdo ve koliko praha gre v eno tako kartušo kot je moja?Ali kdo ve kako bi jo sam doma napolnil?Hvala

Han ::

V tej "kartuši" je tudi valj, ki se sčasoma obrabi, zato več kot enkratno polnjenje odsvetujem. Če sta ti pomembna kvaliteta izpisa ter dolgo in brezhibno delovanje tiskalnika, kupi nov originalen HP toner.

Namig: v spletnih trgovinah so cene nižje tudi za par tisočakov!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

mersol ::

To da bi sam streseš prah v toner ni ravno dobra rešitev saj se valj(razvijalna enota) izrabi, v kolikor gre za toner kateri je bil original v tiskalniku bi to načeloma šlo saj je toner samo cca. 1/3 poln. Seveda pa če gledaš malo cene vidiš da lahko kupiš na internetu tole:
prah v dozi,
lahko za cca 6000 sit kupiš nafilan toner ... v katerega je zvrtana luknja in vsut prah,
za tako kvaliteto kot jo dobiš za 6 čukov se ne izplača ker je to nateg!

za 10.000 kvalitetno obnovljen toner Cosmo tonerji - klikni tu !!!, za toner ti garantirajo da bo deloval - napolnjen pa je od 10-20% več kot originalen.
za 16.500-21.000 pa lahko kupiš originalen toner kateri deluje brezhibno in podpreš ameriško firmo in seveda imaš ORIGINAL ;) ...

Brane2 ::

Jaz te stvari nabavljam pri NEP Plehu za svojo 1200tko že kar nekaj let. Doslej sem brez pripomb- stvar dela enako ali boljše od originala. Telefona nimam pri roki, ga pa lahko izbrskam.

Pri tem tipu mi je všeč celovitost obnove, garancija in testni odtis pri vsaki kaseti, ki jo da od sebe.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvni laserski tiskalniki

Oddelek: Kaj kupiti
203629 (2711) Pina
»

Toner original ali obnovljen?

Oddelek: Kaj kupiti
254892 (4168) g7_logic
»

laserski tisklanik samsung

Oddelek: Kaj kupiti
173063 (2717) simon2704
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324945 (4300) dolenska
»

Prah za Laserki toner

Oddelek: Kaj kupiti
303069 (2418) N-E-O

Več podobnih tem