» »

ogled internetne strani brez povezave

ogled internetne strani brez povezave

bostjan44 ::

Zanimam me če je možno da na prenosnik naložim vsebino neke internetne strani ki je večja ima več podtkov gor in jo potem lahko gledam brez povezave na internet. namreč neko stran bi pokazal stranki preko prenosnika brez da bi se povezal na internet

Damjan Jagar ::

Če uporabljaš Firefox, obstaja super dodatek namenjen temu. To je ScrapBook.
http://jagar.si

bostjan44 ::

Ne uporabljam firefox temveč imam windowse xp, za pošto pa internet explorer. Ali obstaja tudi tukaj kakšen dodatek

#000000 ::

Ja obstaja, 'uporabi augn mast' :D greš na stran in si npr. emo dodaš med priljubljene kjer ti da opcijo 'na voljo brez povezave' kjer dodaš kljukco, in naslednjič boš imel offline brskanje (včasih je treba izbrati 'sinhoniziraj' da pokaže zadevo. LP

bostjan44 ::

sem že probal pa mi še vedno dela težave sinhroniziram stran, pogledam lahko tiste strani ki sem jih predhodno pogledal predno sem dal sinhroniziraj in res ko se odklopim iz povezave stvar dela samo ko pa kliknem na drugo okno ki ga prej nisem odprl mi odpre strani ni mogoče prikazati, če dam puščico nazaj izgubim stran in jo potem ne morem več pogledati dokler se ne povežem na net

kaj pomeni augn mast' in kje to obkljukam

Damjan Jagar ::

Ne uporabljam firefox temveč imam windowse xp, za pošto pa internet explorer.

Tudi jaz imam Windows XP, pa vseeno uporabljam Firefox. Kako pa pošto v internet explorerju pregleduješ mi pa ni jasno. Misliš prek web vmesnika? No pa saj ni važno, popolnoma offtopic.
http://jagar.si

bostjan44 ::

sorry , tiskarski škrat za pošto uporabljam Outlook Express


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer pod 50%

Oddelek: Programska oprema
201733 (1419) Cold1
»

Izšel Firefox 3.6, podpora odslej tudi v slovenščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8811643 (7282) Jst
»

free-ware zaščita po fejst hudem napadu

Oddelek: Pomoč in nasveti
322667 (1563) Domini
»

Explorer najde čudne strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
101121 (942) StratOS
»

IE7 končno v naše mlinčke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12113726 (8689) OrlyTM

Več podobnih tem