» »

Vklop opravilne vrstice v winXP

Vklop opravilne vrstice v winXP

mkovac10 ::

sicer ne vem kako mi je uspelo ampak opravilno vrstico z gumbi (zavihki na dnu ekrana) sem si na nek način izklopil in sedaj imam le skupini quick launch ter jezik.

Na kakšen način naj prikličem nazaj opravilno vrstico, kje se to vklopi nazaj?

Vem da je vprašanje in težava malce nenavadna ampak vendar...problem je v tem ker ne morem preklapljati med odprtimi aplikacijami, scier uporabljam ALT+TAB, ko si pa na nekaj navajen...

hvala za pomoč

matija

mkovac10 ::

Vsi brez ideje??? :(

BigWhale ::

A da bo tam gor z desnim knofom kliknil in izbral kako opcijo, pa ne gre?

mkovac10 ::

Vse ostale opcije so pri desnem kliku glede orodnih vrstic (jezik,naslov,povezave,hitri zagon etc.), manjka le možnost vklopa te vrstice ki je na sredini...
mako dv

darkolord ::

Verjetno imaš samo quicklaunch raztegnjen čez celo širino... Odkleni taskbar in probaj malo zmanjšat/premaknit quicklaunch

mkovac10 ::

Premikam quicklaunch ter vrstico jeziki na vse možne načine in brez uspeha. Vidno je, da sta vklopljeni le ti dve orodni vrstici, zato bi to ki manjka (sredinska z "zavihki" aplikacij) bilo potrebno nekje priklicati nazaj oz. vklopiti. počasi mi že najeda...

hvala za pomoč!

matija

nokia6310 ::

Jst pa še vedno v mojih dokumentih nimam menijev datoteka, urejanje, pogled, orodja priljubljene itd.
Če grem v raziskovalec in dam razširi se mi pojavijo te meniji tudi v mojih dokumentih. Vendar če jih zaprem in ponovno odprem je samo vrstica odpri, zapri minimiraj, maksimiraj itd medtem ko v raziskovalcu te menije imam.
Se komu sanja kako se je lahko to zgodilo?
Računalnik je res zelo nepredvidljiva zadeva.
Imamo tehniko, ki naj bi nam služila vendar ravno takrat, ko jo najbolj potrebujemo nam dokaže svojo nezanesljivost in nam iskaže nezaupanje.

darkolord ::

matija:

Poskusi tole (shrani nekam in poženi)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

opravilna vrstica

Oddelek: Pomoč in nasveti
247070 (5768) hearts17
»

Windows 8 neuradno drugo leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8322059 (19081) darkolord
»

Brskanje z zavihki v IE 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
806835 (4727) kolesar
»

Kje 'je' pokaži namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122340 (829) ahimah
»

Start menu

Oddelek: Operacijski sistemi
111148 (914) buhica1

Več podobnih tem