» »

ASUS A8N-SLI Deluxe a je to sploh mogoče???

ASUS A8N-SLI Deluxe a je to sploh mogoče???

Mitja187 ::

Ok , vem da asus velja za solidno in kvalitetno fermo za matične plošče, ampak že drugič mi je crknil ventilatorček ki hladi northbridge in ti v roku 3-4 mesecev, a obstaja kšna dobra vrjanta k dobr ohladi ta northbridge pa da ni full drgago , imetniki dotične matične plošče , kaj mi svetujete???
Le kaj si mislijo?!"$?=)

BogyX ::

Imam A8N SLI (navadno) in sem dal go pasivni hladilnik zalman 45 nekaj (oni modre barve). Zaenkrat ni težav z stabilnostjo, res pa je, da zadnje čase nisem nič navijal in je vse na default.

Han ::

Mja, za te Asuske je znano, da vent hitro crkne. :(

Tako ali tko je glasen ko hudič, zato se ga splača zamenjat s pasivnim hlajenjem. Dober hladilnik (bakren ali boljši) + dobra pasta (in lepilo), pa si rešen. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Mitja187 ::

Thx, Han a lah kšn link , kje to prodajajo , pa a bo zdržal mam amd winchester 3000@2400 mhz , a se ne bo pol preveč grel ta northbridge???
Le kaj si mislijo?!"$?=)

Jan987 ::

mene pa zanima k vsi pravte da je ventilator ful glasen. Kolk je to recimo napram hladilnika od moja proce (box) na full obratih?

marnit ::

Mislim, da je nekja podobnega, če ne še celo malo več. ;) Skratka, je zelo moteč.

ShowDown ::

Jaz mam to plato pa mam NB vent na 7V pa mi dela že od februarja vse vredu. Drugače pa ti svetujem kak pasivni hladilnik. Po moje je čist dovolj.

kuglvinkl ::

Eetaq, te 40mm pihalnike takoj našutirajte. Sam imam na NB Zalmana (32), na SB pa BGA RAM freezer (Revoltec) Cu, na NF7.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava northbridge ventilatorja/hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
112095 (1741) bluefish
»

rač. se ne zažene, northbridge blazno vroč

Oddelek: Strojna oprema
211743 (1382) vander
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9914186 (8165) Buldožer
»

GPU na zadnji (zgornji) strani kartice

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
293196 (2266) BluPhenix
»

Hlajenje northbridga na Abit IS7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151431 (1197) Gost

Več podobnih tem