» »

HDD usuvanje?

HDD usuvanje?

HyperGL ::

ok... včeraj sm pognal sandro 2005 benchmark (totalen) in mislim da je nekaj resno ZJ....

danes sem že 3x inštaliral winxp in vsakokrat se ponovi ista napaka rundll32.exe pride do napake...
med drugim je 80% programov na disku nemogoče zagnat ker je prišlo do nedovoljene spremembe v zagnoski datoteki... pa noben install.exe ne deluje...

je možno da sta šla oba diska k vragu?
aja... prej sm mel FAT32... zdej sm presedlal na ntfs... pa zaenkrat je vse v redu... s tem da ni nobenih programov še gor...

kaj naj??? ta pc rabim nujno... gre se za življenje ali smrt... no ja... skoraj :)

res ne vem kaj nardit... ni virus, disk je bil prečekiran z vsemi možnimi programi, ki v winsih opravljajo to vlogo... tko da...

ima kdo kak program za preverjanje uničenosti diskov?

btw... benchmark (burn in test no) ni pokazal nobenih napak... pa čeprav sem potem še kar nekaj časa uporabljal pc... danes zjutraj ko sm ga zagnal pa je šlo vse k vragu!!!!

WTF????!

gumby ::

a se ti disk pregreva mogoce?

AndrejS ::

Morda pa je šel HDD kontroler -> torej plata

HyperGL ::

nič od tega... disk iam okoli 28-32stopinj...
plata deluje... stvar je zagotovo softwareska... nič fizičnega ni...

zankrat sem ugotivil za dva virusa... sicer sem 90% da nista povezana s tem... prebiral sem na microsoftu o MBR virusih... Master Boot Record virusih... in po simptomih, ki se kažejo... mislim da bo kar to... edino kar je... nevem kako ga odstraniti... oziroma ugotoviti ali je to to...

lp

HyperGL ::

aja... uporabljam pa XP sp2... tako da zagon iz msdosa ni mogoč...
oziroma... bi se dalo preko Repair funkcije v setupu windowsov?

gumby ::

od proizvajalca si snemi diangnosticni program, speci na cd in bootaj... ce ne bo javil napak, je disk fizicno ok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443872 (25912) BorutK-73
»

Hp - Windows 7 obnovitveni disk

Oddelek: Programska oprema
312813 (2536) Cold1
»

Varen prenos podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
555202 (3948) overlord_tm
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947456 (6025) ToniT
»

Hardwerski problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171043 (838) BlackHole

Več podobnih tem