» »

zaščita brezžičnega omrežja

zaščita brezžičnega omrežja

Heretic ::

lep pozdrav

jz imam probleme z zascito wlana(wireless local area network).(manual ne pomaga:( :( :( )imam router znamke CANYON, zanima pa me, kako se aktivira WEP oz. WPA zaščita omrežja
rock on dude

Henixman ::

No jst mam belkin komplet, ki je bil pred nekaj časa v akciji za 20k pa sem zrihtal WEP 128bitni pa sm dal tam v trinajst prostorov številke v šesnajstiškem sistemu (0-9+ A,B,C,D,E) in isto na kartici!!! Kasneje sem pa opazil možnost da se preko gesla posodablja ta številka avtomatsko tako da je varnost še na višjem nivoju (geslo mora biti na kartici in na routerju!!)
Obstaja tudi WEP 64bit kjer je teh številk oz. imaš 4 key-je ki se menjavajo oz označiš željenega!!

WPA pa sem sm probal pa mi je tut delal sm sm mel manjše probleme pa sm dal nazaj na WEP.
je podobno WEPu vendat tukaj daš ip routerja pa čas na katerega se key spremeni pa key in to je to!

No vsaj na Belkinu je tako!!

pujsek_ ::

Joj, canyon ruter 514 že je itak sam sebi problematičen za delovanje tako da ne uporabljaj še dodatnih enkripcij, izklopi če najdeš oddajanje ssid in uporabi mac filter, to je pa tudi vse! Kar se pa tiče delovanja pa itak ne verjamem da bi kdo na ulisi čez kakšne dve steni lahko brez problema uporabljal to mrežo...>:D
Welcome shop.wlan-sat portal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router Security

Oddelek: Pomoč in nasveti
368470 (7876) Route66
»

WPA razbit

Oddelek: Novice / Varnost
296455 (4448) Ziga Dolhar
»

Slabost Wireless-a

Oddelek: Omrežja in internet
333272 (2988) Vice
»

Nastvaitev routerja

Oddelek: Omrežja in internet
71076 (962) OmegaBlue
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
332953 (2161) pujsek_

Več podobnih tem