» »

Minimoto

Minimoto

smilyxx ::

Sicer vem da tole ni ravno najprimernejši forum, a vseeno. Poleti sm si kupil rabljenega minija in sedaj bi rad kupil nove gume in zavorne čeljusti. Gledal sem pri Scooter kitu, vendar se dobijo le frgazarji (uplinjači) in auspuhi. Pozna kdo kakšno trgovino kjer dobavljajo te dele? Jutri grem v Trst tako da če kdo ve za kakšno trgovino, naj prosim napiše naslov.


Lp
Save water.
drink beer.

_Dejan_ ::

hm gume dobiš pri savi. za ostale dele pa ne vem vem da frgazerji pašejo gor dellorto, za zavorne ploščice pa je pomoje najlažje da jih vzameš dol pa greš pogledat v kakšno trgovino recimo kot je euro ton (Tam blizu brezovice)
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

smilyxx ::

Vem vem, sam zadnja guma pri savi je 10k. Sicer sem zdej dobu 2 dirkalni gumi za 5k (rabljeni), sam bosta hmal šli. Iščem pa prov komplet čeljusti, ker so že čist zjeb***.
Save water.
drink beer.

_Dejan_ ::

a to si novga kupu? Kere firme pa je?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

dolenc ::

Savine gume so kar fajn za minimoto.

Drugače imaš pa stran www.motosvet.com, tam imaš forum, pa se mi zdi da je minimoto pod kategorijo športni motociklizem. Maš majstre tam pa jih vpraši.

Daedalus ::

Jap, na motosvet pejd. Je tam par članov minimoto društva Orjaki (he he, ime majo res pravo:D ) pa njih vprašaj. Če bo kdo vedel, so to oni.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Nejc Pintar ::

ja, cene za minimoto so kar drage, glede na to da sem dal za pirellijevo kramparco 12k:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Sadida ::

Ja moj prjatu ga ma in ga je pelu nekam u lj. Langus se mi zdi. On ma te minimotote in te stvari:D

Nejc Pintar ::

Nekje v Kamniku imajo tudi baje polno minimoto stuffa
Lahko je biti prvi, če si edini!

_Dejan_ ::

smilyxx od kere firme imaš minimoto?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

b ::

Za zavorne zadeve poglej sinter d.o.o. (mal pred posto v mestnem logu). Jaz sem tam kupil ploscice za motor, ne vem pa ce imajo tut celjusti, ampak ce nimajo ti bojo pa zihr povedal kje lahko dobis.

smilyxx ::

Minimoto sm kupu rabljen, in sicer tist kitajski 49ccm ki ima 4 konje. Dal sem pa 25k. Star je bil pa okol 1 mesca.
Save water.
drink beer.

_Dejan_ ::

Hm k jst tut gledam mal za to stvarco sam jst če bi vzel to cheap varijanto pride v poštev samo Zakomo.:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

;-) ::

no pa sem spet tu..:)

sem na tem forumu kar veliko spraševal glede tehle minimotojev...pa mi niste najbolje svetovali.

Zaj pa sem kupil tale kitajski mini moto 49ccm za 40k, in moram povedati da sem navdušen! Sprva je bila stvar dokaj nestabilna, a ko se navadiš lahko obinke celo polagaš. Mam ga že en teden...vsak dan se vozim po 4,5 km (za joke po mestu), popoldan pa se vozi še moj bratranec. Moram povedati da se MOPeK kar dobro drži tudi po hribih...teraš pač dokler gre ko negre negre - pregret ga ni mogoče (po mojih izkušnjah). Mel sem že APN in Frčota sicer jih pri hitrosti in moči ni mogoče primerjati (oziroma frčota lahko brez problema medtem ko APN RES NE) in mi je minimopek bolj praktičen glede na hitrost...
[moj gre čez 70km/h smo merli z 3mi skuterji]

zanima me pa če kdo ve SIGURNO kako je z POLICIJO????
sicer sem jih že srečal (2x)a mi niso nič rekli...torerj???
pa še to! jaz bi rad mel ''zlato ketno'' oz. ketno zlate barve; ker sem jo videl pri enem mini motoju v MB in je blo carsko...a ve kdo kje se dobi???

hvala

sem ponosen lastnik minimopeka:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Kami ::

Baje se z to stvarjo ne smeš prevažat po cesti, je nedovoljeno (naj bi bil minimoto za zasebne posesti, da se tam voziš).

Tak sem vsaj slišal.

Naj kdod rugi pove ko pozna zakonik če je tak :)

teedy ::

Z minimotom se nesmeš peljati po cesti, samo po poligonih, smo se peljali s prijatelji, eden pa je biu z minijm, njega in minija so kar u kiblo naložili, in odpeljali domov, tako, da, če se voziš, se probaj skrit>:D , je pa seveda tudi odvisno na kakšnega policaja naletiš, mi nismo imeli sreče:( :D

lp

_Dejan_ ::

Z minimotom se ne smeš voziti po cestah!!!!
Če boš rabil kakšno pomoč jo lahko najdeš na http://forum.minimoto.si/
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mini moto

Oddelek: Loža
335838 (3960) Janac
»

Mini dirkalni motorji

Oddelek: Loža
255862 (5135) Nejc Pintar
»

mini moto

Oddelek: Loža
62312 (2211) ;-)
»

Mini moto

Oddelek: Loža
233396 (2906) mzidy
»

Imate izkušnje z Mini moto???

Oddelek: Loža
111959 (1682) smilyxx

Več podobnih tem