» »

G-kabel

G-kabel

Heisenberg ::

pozdravljen folk...

mam en problem s hitrostjo downloada preko FTPja na G-kablu, in sicer od kadar imam novo masino (abit kt7a, 1000amd,live!,20HDD,kyro II, 128ram...) in WIndows XP.

Prej sem datoteko dolgo 700MB prenesel dol v cca. 2h urah, sedaj pa se to vlece 25ur in vec...

drugace pa nisem upazil pocasnot neta, samo pri dostopu tega FTPja...
pri kolegu, ki je v isti stavbi pa deluje normalno ?

modem, mrezna, narobcne nastavitve, le kaj bi bilo ???????


HVala fantje in dekleta !

andper ::

jest sem na G-Kablu pa mi ze od nekdaj vedno downloada 700MB fajle (s FTPja - Perzeja) najmanj 24 ur, ce ne se vec.. :(

Heisenberg ::

zgleda, da je to epidemija, verjetno so defektni modemi ali pa mogoce to na gkablu kaj zaserjejo v centrali...

ker men je vedno vleklo dol 700mb v manj kot 2h urah...pri sosedu pa se vedno!

|ViPeR| ::

To majo na g-kablu probleme men se zadnje cajte isto dogaja.:'(

lp
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

undertaker ::

Cist tko ya info !
Nobenih problemov nimamo, Perzej je omejen glede brzine, razmisljamo pa da bi ga ukinli ...
Sej tud delate bedarije gor, pa lepo sm napisal pravila.txt pa nobenga efekta ! Pa banam ene 30 folka, pa se kr nic bols ... sami ste si krivi ...

lp Undertaker

Heisenberg ::

NEEEEEEEEEE

sam to mi ne delat lepo te prosim......pa ce downloadam 100ur pa kaj...sam da je !!!

dej prosim banaj kolikor ljudi pac moras sam pust tiste ki to rabijo da bodo lahko se vedno imeli dostop....

g0Run7 ::

>:D zdej pa jok!

Heisenberg ::

UDERTAKER a lahko vsaj poves zakaj je kar naenkrat povezava ratala tako pocasana za nekatere. (samo tko informativno)

Hvala.

|ViPeR| ::

Am... ja tist od perzeja je res. Ker folk se gor res prov bedast obnaša.

Glede brzine pa tega je pa res men skos od večerni urah javlja error 421 (too many users če se ne motm) če pa mi že rata pridt gor gre pa tm od 40-80 KB/s. Če to primerjamo s hitrostmi kakršne so bile poleti 300-400 KB/s je to res velik padec.

Sam sem na S5.netu ne na Siolu. Pred parimi tedni je net full zajebavo, sam zdej ste mal uštimal, ampak je pred tem težavam internet delal dosti bolše.

lp
|ViPeR|
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Neo32 ::

Ja fak an zarad looooooooooooooserjev k ne znajo upostevat pravil bo su perzej u kurac. Undertaker ne tega nardit no, tist k pc ne spostuje banej, ti sam banej pa je. Bo saj mn folka pa bolsi prenos, pa se tistih fuknenih map ne o treba gledat " dej to gor pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssssssssssss".;((

andper ::

hmm.. a pol je Perzej (FTP) zdej ukinjen?

men ze nekej cajta sploh ne 'resolva' imena u IP, k da sploh ne bi obstajal.. :(

Matty ::

Perzej se dela, no vseen upam, da ga ne bojo ukinli (ceprav bo vleku sam 80Kb/s dol...). Problem so res ljudje, ki tezijo, in tezijo, in tezijo (kokr je undertaker rekel), ...

DamoskinoS ::

ja...glee FTPja
brzine so dokaj normalne...Jest sm z njim zadovoljen.Pa tud nubenih pritozb nimam cez njega.Fajn biblo daga nebi ukinl,sej je zlo uporabna zadeva ker dobis gor stvari ki jis slucajno nimas na svojem kompu.Najbolsa mi je rubrika "movies" :D
Lepo bi prosou Undertaker-ja da z mislijo o ukinitvi FTPja
se malo pocakajo.

LP

MUC ::

Problem perzeja ni v mreži ampak v hitrosti diska, ki kot jaz vem prispeva največ k počasnosti prenosov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

g-kabel (siol) težave

Oddelek: Omrežja in internet
182449 (2065) Narcos Satanicos
»

Telemachov nateg ali kako ukrasti naročnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
535981 (4811) Tigorsami
»

Upload hitrejši od downloada?! Kaj za...?!

Oddelek: Omrežja in internet
91548 (1215) Matty
»

AOL flatrate za 40 DEM

Oddelek: Omrežja in internet
10958 (797) PaJo
»

ADSL vs kabel

Oddelek: Omrežja in internet
372780 (1999) Jinxy

Več podobnih tem