» »

Izpraznjeni sefi

Izpraznjeni sefi

1
2
»

Avenger ::

Hm. Tistile sefi so zdaj v vsej Sloveniji najbolj varni. Kriminalci jih ne bojo niti povohal.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

borutz ::

bilo zdele na 24ur da so imeli baje enega racunalniskega hackerja sabo :)

BigWhale ::

Kaj pa je delal? 'Sprogramiral' ventile na brenerjih? ;)

borutz ::

mislim da ni imel nekega dela
z kladivom je razbijal sefe kot ostali :)
mogoce so ga sabo vzeli da prizge kaksno masino ce bi bila ugasnjena >:D

Alex- ::

Sigurno je iz Slo-techa >:D

AngelOfDeath ::

Hecker jim je baje 2 vrata odprl
na srečo so se alarmi sprožli samo nažalost so jih samo oni čuli :\ :\ :\

Primerjajo varnost z amaterji 8-O - to je žalitev za amaterje

Močno upam da bodo oškodovanci stožli ta SKB to podna da se nebo več nikoli pobral.
+ pozaprli odgovorne kar pa se v naši "pravni" državi zihr nebo zgodilo.

||_^_|| ::

na trenjih je bla dobra izjava: Garderobne omarice v kopališčih so boljše zaščitene od teh sefov. LOL

#000000 ::

Ma un Strle je tud ena rit pametna, kaj pa ni prej povedu, da imajo vse narobe ipd. in lahko je posle bitke biti heroj, in nakladat da po njegovih informacijah je blo v avtu najdeno še to in to, prov na k.. mi je šou res, zdej on na tv razlaga da on ima neke informacije (kere je dobil itak od policajev keri so bili na kraju al pa vejo kaj je bilo najdeno) se prav da imamo tud policijo v piz.. ker mu dajejo take informacije (nima veze če je bivši policaj) btw. zanima me kolk bivših direktorjev lahko še kr pride v svojo nekdanjo pisarno in brska po predalih. (kar tale modelo strle v bistvu počne) če je tak sposoben pa nej najde roparje ali denar.

Mater me je razpi... ta tip (drugač trenj ne gledam) ampak dans sm naredu izjemo. LP

mavec ::

Rad bi povedal samo to, da varnostniki so vsaj večina, če odmislimo tiste "amaterske" premalo plačani za svoje delo, policija pa jih gleda zviška, kot nekaj manjvrednega in to je še dodaten minus. Prava svinjarija je tudi to, da je banka naredila pravzaprav 0 za varnost. Najela je varnostnike, ki niso prišli v službo ampak preprosto se zgovarjat s komitenti oz. igrat karte. Izgleda da banko ni zanimala varnost sefov in strank, ker so billa vrata vsepovprek odprta, varnost pa na stopnji kamene dobe.
Izjava, ki jo je citiral ||_^_|| pa še najbolj slikovito pove vse to.

Alexius Heristalski ::

Emm, zanima me, če bodo o tem ropu posneli film?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mavec ::

Sistem, ki ga je imela banka in sistem mnogih varnostnih podjetij je v p*zdi po domače rečeno.

Super Sonic ::

Pamet prodaja predvsem Pop tv. Mislm da so zlo hitr pobral in naredil oddajo o ropanju bank. Ko sem pred dnevi poslušal kolega, kako si Slak ne upa naredit oddaje o "Copiji Novi", sem se dans prou razpizdu k sm vidu kakšne riti so, s Slakom na čelu.

Poleg tega me izredno moti, da tip ne zna pravilno razporedit minut med folk. Nekateri so komaj kaj spregovoril. Halo? Nej bodo doma - za tisti en stavk...

"Ma un Strle je tud ena rit pametna, kaj pa ni prej povedu, da imajo vse narobe ipd. in lahko je posle bitke biti heroj,"

Drugič vključi možgane in dojel boš, da je šlo za jebado med njegovim podjetjem in podjetjem, ki mu predstavlja konkurenco. In SKB je bil tist, ki ga je izloču.

Drugač pa tip fantastično pozna ozadja zgodb in ima izredno močno zaledje, saj za tole govoričenje potrebuješ ogromno jajc.

Je pa res, da je vrtel svoj mlin v tej zgodbi. Ampak mene to ni motilo.

Bolj sem se smeju ko je bivši šefe policije ata špilu. Ha ha,...

Oksimoron mu pravim.:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

#000000 ::

Super Sonic
Drugač pa tip fantastično pozna ozadja zgodb in ima izredno močno zaledje, saj za tole govoričenje potrebuješ ogromno jajc.


Ma ja imaš prav da fantastično pozna ozadje dostih zgodb, 'sej je bivši policaj' in leta recimo 9x ko je od tam "odšel" na svoje je bil isti tak varnostnik kakršne dans pluva oz. ni bil niti to, bil je neke vrste detektiv za kerga so delali predvsem sumljivi tipi.
Ampak to nima niti veze, mene je zmotio predvsem to da je on začel nakladat da po njegovih informacijah je blo to in to najdeno, kar pa 'ni glih v interesu preiskave' če bi blo, bi to policija povedala, in who the fu.. je dotični možakar da naklada o nekih svoji informacijah. No sam tolk drugač pa ti dam prav. LP

borchi ::

pogorevc pravi, da so ropali komunisti, da so ukradli obremenilne dokumente kolegom komunistom, ki so "legalno" ropali med privatizacijo!!?? ccc...

tip je še vedno kreten! no, se opravičujem za krepke besede.

ne, če bolš premislim. tip JE kreten!
l'jga

nokia6310 ::

No da še jst povem svoje mnenje:
Najebal bojo spet reveži oziroma bomo.
Tisti ki bojo hoteli gulfati se bo mogoče parim posrečilo ostali pa kki so res šparal nekaj let pa zaradi njih nebojo dobili ničesar kot je nekdo rekel na trenjih.
Zanimivo je tudi to, da niso samo denarja vzeli ampak so ga v nekaterih sefih dcelo pustili zanimivo bi bilo vedeti kaj so pravzaprav iskali in če so iskano tudi našli.

McHusch ::

Pametna izjava v Trenjih je bila, da bi morala banka od komitentov zahtevati, da prijavijo, kaj so imeli v sefih, preden bi izdala številke prizadetih sefov. S tem bi res verjetno bistveno zmanjšali možnost zlorab. Zakaj niso tega naredili?

Nejc Pintar ::

Veliko dela?:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

#000000 ::

Nokia :: napaka tokrat bodo (so) najebali bogati, če pa jim uspe izsiliti vračilo vsega kar je bilo v sefih, pa bodo nekateri še bogatejši, plačat pa mora itak banka oz. zavarovalnica, tko da v tem primeru ne bo šel niti tolar davko plačevaslskega denarja. Hvala bogu oziroma lopovom, ker niso izbrali kake policije ipd. :D :D

Thomas ::

> Pametna izjava v Trenjih je bila, da bi morala banka od komitentov zahtevati, da prijavijo, kaj so imeli v sefih, preden bi izdala številke prizadetih sefov. S tem bi res verjetno bistveno zmanjšali možnost zlorab. Zakaj niso tega naredili?

Ja. In zakaj je policija povedala številke odprtih predalčkov banki, da jih je ta dala na internet?

Zakaj so svoje forenzične preiskave motili s PR zadevami banke!?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

borchi ::

ja, zakaj???

a to spada pač pod :\ :\ :\ slovenski pulcaji :\ :\ :\.

a se moremo res končno sprijaznit s tem???!!!
l'jga

Keyser Soze ::

Zato, ker vsi debelo gledajo in se čudijo, ko rečeš, da za policista ni dovolj človeka, z končano 5. stopnjo izobrazbe in leto in pol trajajočim usposabljanjem.

Saj pravim... Šlamparija od varovanja in preiskave. Folk je hodil na prizorišče gledat, če so njihovi sefi izropani. Medtem ko je potekala, oz. bi morala potekati raziskava. V javnost so spustili malo morje podatkov o samem ropu. Tako, da že vsaka mati ve, kje, kako in zakaj. Ter s kom.

Skratka, jaz bi pozaprl celo policijsko upravo, ker so tako šlampasti in "balkanski". Samo mujoti.

P.S.: Mislim, čisto logično gledano. Komu se zdi normalno, da policisti varujejo območje, nato pa prileti par folka in gas po stopnicah do banke. Pa še mal nazaj po par listkov, pa gremo hitr gledat kaj in kako je noter po ropu. Me je bilo tako sram, da sem prešaltal, ko so to kazali pri dnevniku.

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Lahko se pa tolažiš s tem, da praktično nikjer ni BISTVENO boljš, kot na policijah.

Ni bohvekaj tolažba, ampak vseeno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Super Sonic ::

"who the fu.. je dotični možakar da naklada o nekih svoji informacijah."

To bi mogu Slaka nekdo vprašat. Itak vedno (skor) same glupe voz na oddajo.

Sej ko gre za ekonomijo je še hujš. Skoz Polančev Saško in pristaši.

"Folk je hodil na prizorišče gledat, če so njihovi sefi izropani. Medtem ko je potekala, oz. bi morala potekati raziskava. V javnost so spustili malo morje podatkov o samem ropu. Tako, da že vsaka mati ve, kje, kako in zakaj. Ter s kom."

Je res.

Ampak legenda je pa vseen to, kako bo zdej vračal keš nazaj. He he,..

Se mi zdi, da bo 99% ljudi podvojil znesek denarja (ali kaškšne druge "eksitenčne" dobrine), ki so ga imeli v sefu...

:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Nejc Pintar ::

@Super Sonic: dobili bodo polovico tistega kar so imeli:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Antares22 ::

Se mi zdi, da bo 99% ljudi podvojil znesek denarja (ali kaškšne druge "eksitenčne" dobrine), ki so ga imeli v sefu...


Ti nebi ?????:D
Everything he touches turns to gold....

Slo-One ::

Kak mi je to smešno meli so alarme ampak so jih niso redno pregledovali in niso delali. Samo za čim manjše stroške obnove jim je šlo. :D

Alarmi za okras nova moda direkt is SKB banke.
Pa še 1 vrata so bila odprta, ker so zračli. :D

Tak je pisalo in tak so ugotovili zelo zanimivo.

pushte1 ::

Kar naj jim spraznejo sefe pošteno tako ali tako si ga niso prislužil če bi bilo vse pošteno bi ga imel na baki!!!!!!
bol mal vem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thomas ::

> "who the fu.. je dotični možakar da naklada o nekih svoji informacijah."


Meni zgleda pameten.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Sicer pa, kakor je zapel pesnik:

Bila sva v trezorju oba,
ko preko banke sva šla...


:P
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

alsb ::

Pametna izjava v Trenjih je bila, da bi morala banka od komitentov zahtevati, da prijavijo, kaj so imeli v sefih, preden bi izdala številke prizadetih sefov. S tem bi res verjetno bistveno zmanjšali možnost zlorab. Zakaj niso tega naredili?


mogoče zato, ker nisi dolžan povedat banki kaj mas not ali jim tega celo kazat. vsebino sefa si dolžan razkrit sam na podlagi odredbe sodišča. oškodovanci navedejo odvzeto vsebino, če to želijo oz če hočjo odškodnino.

Thomas ::

To laho poveš vsakemu naivcu, ja!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

NavadniNimda ::

Nek lopov, ki je dobil "provizijo na roke" v kakšnem državnem podjetju, prav gotovo tega dnarja ni prijavil davkariji. In prav gotovo ne bo tega sedaj prijavil policiji. Hudirja, sej bo še kakšna korupcijska afera ven udarla zaradi tele šmentane SKB.>:D

Nejc Pintar ::

Kar naj jih dobijo, mogoče bo revolucija, saj bodo odkrili korupcijo pri 3/4 slovenske vlade:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

stock ::

jst bi pa sam reku svaka jim cast:D

varnost je res sumljiva... kokr je ze en napisu: inside job
bi pa tud reku, zaka nimas neki doma kajce ti sef? -wtf. osebno se mi zdi bol met stvari doma, pa ce je to nevemkaj

p.s. zamislte si zdj une roparje na bahamah...

Nejc Pintar ::

sefi so pred tem veljali za bolj varne:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

borchi ::

najbol sem se režal, ko so zdej te skb stranke razlagale, kako so videvale varnostnike jest pice in ne vem kak razpust sistema...

če vidim, da mi kuhar v župo pluva pol jem v drugi oštariji, ane? zakaj bi pri sefih moral vztrajat pri sumljivi firmi?
l'jga

Utk ::

Jap, taki s(m)o Slovenci...ko pijanček cikcaka z avtom po cesti, se nam smili, v najbolšem primeru je smešen, da ga bi kdo ustavu in pošteno napizdu, če že ne poklical policije, to pa ne...ko ubije koga, so pa policaji krivi in vsi drugi.
Pri kakšnem delu je podobno...ko nekdo skače po strehi, čist brez pameti, je heroj, ko dol pade pa nikomur nič jasno.
Prej se je treba oglasit in pazit, ne pol ko je prepozno.

metalc ::

Mi je kar malo žal, da nisem investiral tistih nekaj Prešernov na leto, pa potem imel ničesar v sefu (no, mogoče kakšne amatersko ponarejene € :D). Pa bi zdaj padel milijonček od zavarovalnice :D

Antares22 ::

Kak mi je to smešno meli so alarme ampak so jih niso redno pregledovali in niso delali. Samo za čim manjše stroške obnove jim je šlo. :D


Seveda so delali !!! Ampak kaj je pomagalo, če je piskalo zvezanima varnostnikoma ??? Problem je ravno v tem, da so imeli interni nadzorni center, drugega prenosa pa ni bilo !!
Everything he touches turns to gold....

milica ::

10 let stara SKB reklama

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: milica ()

BlackHole ::

Mogoče bodo ugotivili, da so imeli tudi varnostne kamere tiste za jurja, katerim samo lučka utripa in ima skupnega s kamero samo zunanji izgled, noter pa prazno.
LP Marko
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je varno hraniti pomembne dokumente v sefu v banki?

Oddelek: Loža
81692 (1376) Darko!
»

Kater sef izbrati, pri kateri banki?

Oddelek: Loža
810709 (10170) prisonbreak1
»

Po sedmih letih le prijeli osumljenca vloma v SKB-jeve trezorje

Oddelek: Loža
364619 (3193) darkolord
»

Vdor v bankomat z MP3-predvajalnikom

Oddelek: Novice / Varnost
314613 (3020) reeves
»

Sef - Blagajna

Oddelek: Loža
81953 (1645) Highlag

Več podobnih tem