» »

PC se resetira

PC se resetira

jan34 ::

PC se mi med delom( srfanjem, pisanje dokumenta,...) resetira. To se mi zgodi 2-3- krat na teden.Izpiše pa napako :(sem skopiral iz - skbniška orodja-Pregledovalnik dogodkov) Računalnik je bil ponovno zagnan po težki napaki. Koda napake je bila: 0x100000d3 (0xa8550ffc, 0x000000ff, 0x00000000, 0x80544aef). Vsebina pomnilnika je bila shranjena v: C:\WINDOWS\Minidump\Mini103105-01.dmp.Če želite več informacij, si oglejte center za pomoč in podporo na http://go.microsoft.com/fwlink/events.a...
Če pogledam tja pa napiše :The computer has rebooted from a bugcheck. The bugcheck was: %1. A dump was saved in: %2. PROSIM za pomoč

moj pc:osnovna plošča-INTEL 915 CHERRY GREEK DDR2 ,512 ram, Intel Pentium 4 3.0 GHz 64-bit (2 MB cache), grafična kartica ATI X600XT 256MB, trdi disk160 GB SATA, windows xp pro sp2 - slo nadgradnja
LP.

stromar ::

Poglej, če imaš napihnjen kakšen kondenzator na plati ali v napajalniku.

Lp

jan34 ::

...ja ampak pc je še pod garancijo... je pa še ena stvar da na starem pc-ju ki je 4 leta laufal brez problema se je začelo dogajat isto . Tistega sem odrl vendar je vse bilo ok...pc sem nato na novo naložil in ga prodal kolegu kateremu pa dela brez problema... razlika je le ta , da na novem mojem so naloženi vsi popravki (prednaložen je bil celo že ko sem ga kupil) na ta starem pa sem naložil xp -je z integriranimi sp2 vendar brez popravkov ki so izšli v sep. - okt. na microsoft update...jaz sumim celo kakšen zadnji popravek.. pc sem tudi obremenil tako da sem spustil antivirus + emule+ igral igral igro f1 2000 kakšno uro in ni bilo nobenega problema, tako da ni napajalnik ni kakšen ventilator........LP.

TOP ::

Poglej malo rame imel isti problem in rami krivi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Random restart računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7511622 (9667) Pero_SLO
»

Težava Microsoft-Windows-Kernel-Power (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
867720 (4730) Anney
»

Grafična kartica - resetiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
494130 (2740) Assass1n
»

vpis v MSN Live sesuva sistem!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61866 (1780) amigo_no1
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
594800 (4135) BB4l

Več podobnih tem