» »

win entrance

win entrance

eomer ::

A mi kdo pomaga, kako se zamena slikco k prides v windowse in tam pise win 98, sam ne mislm desktop.

eomer:D

Dax ::

Ne se preveč igrat, to so startup.sys fajli, ki jih sicer lohk odpreš v urejevalniku, ampak majo neko čudno paleto in velikost.

Na Winfiles najdeš cel kup tega crapa, po pravici povedano, jst sem zadevo v TweakUI izklopu, ker mi je šla na jetra, raje gledam DOS vrstico... Ah, nostalgija...

Loki ::

Yep, pa tut ce izklopis tisti zaslon, se ti Winsi nalozijo za kaksno sekundo ali dve hitreje.

noogy2noogy ::

Pa ne, da bi rad videl svojo sliko... :D

Eden od preprostejših programov je LOGOPACK, pa še čist majhen je. Če hočeš ti ga lahko pošljem po e-mailu (169Kb). Zraven so tudi navodila, kako narediš svoj logo (npr. iz svoje slike)... :D
lp noogy

Justy ::

V win98 si lahko sam spreminjas:
--> Logo.sys == startup logo
--> Logow.sys == shuting down windows
--> Logos.sys == ko ti napise da je save now da lahko ugasnes pc

Logow in Logos sta v direktoriju od winsev, Logo.sys pa mores posnet na c:

Vse te datoteke morejej bit vlke 320 x 400 @ 256 barv

Naredi si sliko recimo v paintshopu 640 X 400 @ 256 barv (to je normalna velikost slike), nato pa jo skrci na 320 x 400 @256 barv (ker to sliko pol winsi sami raztegnejo ma normalno sirino). Sliko nato shrani kot bitmap koncico, nato pa ji recimo v win comanderju spremenis koncnico iz bmp > v > sys.

To je to, drgac je ena ful dobra stran, samo zdele nism doma pa se linka ne spomnem, jutri...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava slik pri zagonu računalnika in Windows-ev

Oddelek: Programska oprema
133566 (3311) Azrael
»

spremeniti zagonsko sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
7930 (779) Kaiser
»

WIN 98 LOGO

Oddelek: Pomoč in nasveti
71095 (985) Huey P
»

zamenjava win slike

Oddelek: Programiranje
8946 (823) Lunik
»

Slikica w winsih

Oddelek: Programska oprema
61016 (935) matic

Več podobnih tem