» »

teža logitech MX1000 ?????

teža logitech MX1000 ?????

pharaon ::

malo sm prebral poste o tej miški pa pravijo da je težka. ka je res tako težka, a to fejst moti al se hitro navadiš? pri splošni uporabi(internet,...) mislim da nebi smel bit to problem. kaj pa pri igrah, ko je treba recimo odreagirat hitro? ka si bom nabildu roko če jo nabavim :) ??

Shark-357 ::

Mx1000 ni za špile raje si omisli mx518

Zgodovina sprememb…

pharaon ::

nisem "nevemkak" frik za igrce, jih ne špilam tolko da bi rabu gamersko miško. mx1000 mi super zgleda, pa v roki mi tud super leži, sm jo enkrta probal v trgovini, pa se mi ni zdela težka. pa hočem da je miška brezžična. kaj še me kdo kak drug predlog za kako drugo miško, oziroma še kako mnenje o mx1000? pa ne rabim najnovejše modele, ko majo več kot 1000 dpi...tu pa tam odšpilam kako streljačino, to je pa tud vse glede igrc, tak da res ne rabim neke gamerske.

Shark-357 ::

Ma ne vem no men je mx1000 najbolj gnila miš kar jih lahko dobiš:8)
predvsem me je motilo to da ko prestavljaš miš v streljačini laser ne dojame takoj in ma kar ornk zamika...

Jackal ::

MX518 + IceMat 2nd, pa boš -> :D

bluefish ::

imam MX 518 in sem nad njo navdušen. Če imaš še nekaj odvečnega denarja pa si privošči model G5

para! ::

Če nisi nek gejmer je miška sigurno OK, sicer pa si poglej še G7, wireless.

lp
Death before dishonor!

RC14 ::

MX1000 res ni vrhunska miška za igre, sam tolk švoh pa spet ni. Težka pa je kr, sam spet odvisno od posameznika.

Drugače pa je MX518 zelo dobra izbira.


Lp

pharaon ::

no če recimo primerjam s trenutno prastaro "kugl" miško ko mi šteka da je za popizdit, pa če lahk s tako špilam streljačine, pol je mx1000 ziher super v primerjavi s trenutno, tudi v špilih???
sej bi 518, sam ni brezžična.....

para! ::

Sej ti pravm, miška je OK. Poglej pa vseeno Logitech G7.

lp
Death before dishonor!

SebaR ::

Men je miška super, lepo se mi uleže v roko. Po teži pa je pomoje za nekaj gramov lažja od mx700
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

vuki ::

Zdaj pa o tej teži govorite, kot da imate miško v horizontalno iztegnjeni roki! Kaka teža neki! Saj jo premikaš po podlagi, kjer pa čist lepo drsi! Teža gor ali dol, če pa vam je tudi to pretežko, pol pa :\ :\ :\ ste res bogi!!!

Shybby ::

MX 1000 je super miš za delo v windosih in igrah. tudi teža te ne moti. če nisi neki težki gejmer si jo kupi, neboš razočaran. kaj se pa podloge tiče, imam steel pada in icemata 2nd. vse miške gladko letijo na steelpadu ( preverjeno na lanu ) kar se pa icemata tiče je pa glasna da znoriš, pa še slabše drsi!

tudi tukajšni test podlog je slab! steel pad ne rabi drsnikov in miška dosti lepše leti po njej kot pa po icematu. veliko igram CSS in sem ravno zato kupil ti dve podlogi, ampak mi je icemat le kot podloga za modem!

je pa super kombinacija razer plasma in steel pad!

MX 518 pa nisem preizkušal tako da ne morem nič o njej rečt.

Lp

cole-22 ::

Nevem kaj vam tukaj ni jasno? Model sprašuje o MX1000 ali o kaki, ki NIMA žice! Vi mu pa kar trobite o MX518 :\
Če hočeš dobro miš, si kupi G7!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877287 (5939) specterss
»

miš

Oddelek: Kaj kupiti
311921 (1365) Snare
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
362625 (1981) DominusSLO
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847538 (5699) Meddo
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811644 (9624) Xplicit

Več podobnih tem