» »

Earphones - kakšne, kje, za koliko

Earphones - kakšne, kje, za koliko

Boeing ::

Torej, kupujem "ušesne slušalke" oz. po slovensko earphones. Rabim za obšasno poslušanje glasbe in gledanje filmov na vlakih, letalih ipd.
Želim kolikortoliko dober frekvenčni razpon, ter solidno sposobnost predvajanja basov.

Glede cene ne postavljam nikakršnih omejitev, ker se mi niti približno ne sanja, v kakšnem cenovnem razponu so te slušalke, tako da neka konkretna cifra nima pomena.

Ne potrebujem Bang & Olufsen kvalitete, ne potrebujem nekega uber stylinga, vendar tudi ne potrebujem poceni made in s. korea sheap-shit crapa.

Fino bi bilo, da imajo neko ohišje, v katerega se jih za po možnosti naviti. Slider za glasnost je opcija, ni pa obvezno.


Kakorkoli, če ste zadovoljni s svojimi slušalkami in če se vam ljubi pogledati katere so in če po možnosti še veste, kje ste jih dobili ter za koliko - hvala, ker se vam da napisati.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Ziga Dolhar ::

Ehh, pa ravno A8 sem ti hotel predlagat. (Ker so kul, v vseh pogledih.)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Damjan Jagar ::

"ušesne slušalke" oz. po slovensko earphones

right... :)
http://jagar.si

PARTyZAN ::

Kolk stanejo B&O A8? Kje se jih da dobit? :)

Ziga Dolhar ::

MPC je ca. 29.900, imajo jih v B&O štacuni na ljubljanskem Starem trgu (nasproti rotovža in Rotovža :)).

Štacuna [telefonski številki sta _napačni_. Email je pa kul.]
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Nutcracker ::

Qui tacet, ubi loqui debuit ac potuit, consentire videtur.

antonija ::

V_vsesne slusalke ali in-ear phones delajo najmanj sony (mal cenejsi) pa shure (drazji) pa pol ostale high-tech audio firme. Ce mislis met slusalke sam za transport, pol ma Sony tud take, ki "iznicijo" zunanji hrup.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Boeing ::

No saj, B&O slušalke sem videl in so baje dobre, samo preden sem si jih natančneje pogledal, sem se pozanimal o "nalepki"... in ja, 30 zelenih mi je vsekakor preveč, tako da recimo da tako visoko ne grem.

Je pa poučen oni test slušalk. Bom prebral, pa da vidimo kaj se bo izcimilo iz tega.

Ziga: a ti imaš A8 ?
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

flipflop ::

30k za take slušalke? Bi jih pa res rad enkrat slišal če so vredne tolk €.

antonija ::

Sej najlepsa stvar je da mogoce ti ne bos slisal razlike, tako da lahko uzivas v muziki ki jo perfektno slisis za dosti manj denarja. Eni majo pac sreco, drugi ne.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Ziga Dolhar ::

Boeing: jep. Super stvar za kaj bolj dinamičnega od hoje, da ti slušalke ne skačejo noro iz uhlja (meni že pri hoji ...), plus izredno čist zvok (zanimivo -- deklariran frekvenčni razpon je blazno nizek, sama zvočna slika pa [nad resda šibkimi basi] nadvse lepa),
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

charlotte ::

Da obudim več kot 3 leta staro temo. Ravnokar si nameravam kupit iPod touch 16GB in ker so priložene slušalke ščiš iščem kaj bolj kvalitetnega, pomožnosti da se zatakne za uho. Zdej vsi profiji mi priporočajo v tej temi omenjene slušalke B&O A8 earphones, pa me zanima kje se da to zadevo kupit in kolikšna bi bila cena (ebay okol 150€). Edino kar poznam trenutno da bi šel kar v B&O v stari LJ vprašat. Ima kdo te slušalke, kako se obnesejo, je kabel kvaliteten? Zvok?

Von Sonnig ::

Drgac najbl hude sluske so Sennheiser, sam mogoce moti cena, so namrec rahlo drage, HD varijante najbolj za domov, pa :P vkolker ne skaces z njimi naj bo zica zravn, je dost boljs


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263053 (1592) T_F_7
»

Poceni slušalke s Kitajske

Oddelek: Kaj kupiti
132647 (2221) bajsibajsi
»

Katere slušalke naj kupim?

Oddelek: Zvok in slika
142459 (2240) Tugo
»

Katere slusalke za ipod nano?

Oddelek: Zvok in slika
51830 (1684) MViper
»

Slušalke Sony MDR-EX51LP vs. MDR-EX71SL/B

Oddelek: Kaj kupiti
51559 (1465) krneki

Več podobnih tem