» »

Katere slusalke za ipod nano?

Katere slusalke za ipod nano?

MViper ::

Torej zadeva je taka..

Imam Nana, uporabljam Sennheiser PX100 slusalke. Klasicne naglavne slusalke, podobnih imam se ene 5 tipov, pa nobene niso ne vem kaj. Moti me predvsem to, da spuscajo zvok in, ko poslusam malo glasneje, vsi okoli mene slisijo mojo glasbo. Imam zelo majhni luknji v usesih, zato mi vecina default "in ear" slusalk ne odgovarja, po nekaj minutah me zacnejo tiscat ali pa se mi preprosto ne usedejo v luknjo.

Sedaj me pa zanima, ce imate kaksno idejo o slusalkah.. Gledal sem Bang & Olufsen A8, (pripravljen sem dati tudi do 150€, samo da so kvalitetne slusalke). Vse lepo in prav, samo sanja se mi ne, ali so v redu ali ne. Ne bi pa sedaj rad nabavil 16 tipov slusalk in potem mi ne bodo nobene odgovarjale.

Bigbang in podobne trgovine imajo v vecini same tiste slusalke od 10-50€. Pa se teh ne mores stestirat.


Any ideas?


Hvala :)
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

>>><<< ::

Shure je tisto kar iščeš. Malo si poglej kake teste na netu...

Tukaj pa imaš cenik za slušalke.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Sba ::

Shure ima sedaj novo serijo, tako da so sedaj 150$ najcenejše.
Jih pa ponavadi nimajo na zalogi, in jih moraš naročiti. Lahko v Big bangu, lahko ti pa tudi v drugih trgovinah s spiska naročijo. No, vsaj ko sem se jaz zanimal je bilo tako, upam da kmal nabavm, ker še vedno odlašam in uporabljam original slušalke.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

malisan ::

Zdravo

Obstajajo pa tudi slušalke Altec Lansing IM616 tukaj, ki so mogoče rešitev za tvoj problem. So podobne in ear samo da so silikonaste, imajo rebrasto obliko, šum v ozadju popolnoma izločijo enako je tudi za tvojo glasbo ki jo poslušaš. Zelo dobro izolacijo imajo po zadnjih raziskavah 90%. Priporočam ti da si pogleadaš na spletni strani (v linku zgoraj)

>>><<< ::

Te Altecove niso niti tako drage. Mogoče jih bom še sam nabavil za svojega iPoda. Pa še celo 2 leti garancije imajo.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

MViper ::

Hvala lepa za odgovore.

Nabavil sem Shure E3c. Zaenkrat mi najmanjsi silikonski cepi odgovarjajo. Boljsi so penasti, samo mi lahko kdo iz izkusenj pove, na koliko casa jih je potrebno menjat?
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263074 (1613) T_F_7
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425462 (2578) Primorec
»

In-ear slušalke

Oddelek: Zvok in slika
142448 (2023) Bor H
»

in-ear sušalke

Oddelek: Zvok in slika
201435 (1435) icko
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215907 (4971) zuz3k

Več podobnih tem