» »

Netgear Fwg114p wireless router + usb ps

Netgear Fwg114p wireless router + usb ps

tntn3000 ::

Razmišljam o nakupu omenjenega routerja. Najprej sem se odločil za podobnega Linksysovega, a nima printer serverja...
Je to dober nakup - ima kdo izkušnje s to kišto? Se da wireless funkcijo izklopiti (pri nekaterih se baje ne da?!)?
kak drug predlog? Dam max. 40k SIT.

Hvala!

tntn3000 ::

ok, očitno ga noben (še) nima...kaj pa U.S.ROBOTICS MAX G WIRELESS ROUTER S PRINTSERVERJEM ? v zadnjem Monitorju je recenzija - ocenjen kar v redu, očitajo le, da se na usb ne da priključiti ničesar razen printerja (npr. zunanji disk, usb disk, ipd.). Baje naj bi obstajali wireless routerji, na katere se da. Močno pa dvomim, da v tem cenovnem razredu (cca. 25k SIT)...

Kaj mi lahko kdo svetuje, kateri wireless router s printservejem naj kupim?

p.s.: sicer bo v naslednjem Monitorju (december) test, samo ga potrebujem prej...

tntn3000 ::

ok, sem si že odgovoril - asus wl-500gx :))

vseeno hvala...

luka74 ::

Jaz sicer nimam izkusenj, vendar iscem nekaj podobnega kot ti. Trenutno gledam Asus WL-500g Deluxe. Malo sem se skepticen, ker omenjajo da ni tako stabilen kot Linksys, ampak je baje custom firmware zelo dober.
Vsekakor sem zainteresiran za kakrnekoli nasvete.

tntn3000 ::

@luka9999: kot linksys verjetno res ni, daleč pa tudi ne...če se ti ne mudi, počakaj na test v monitorju...

tntn3000 ::

Kupil Asus WL-500g Deluxe - in ga inštaliral v 5 minutah, tako lan kot wlan. Dela BP. Zanima me pa nekaj (o čemer po pravici povedano prej sploh nisem razmišljal) - a se da wireless funkcijo (softversko) izklopiti, da mi ne dela, ko dlje časa ne uporabljam notebooka? Upam, da nisem spregledal očitnega.

lp

p.s.: Naložen imam zadnji asusov fw (1.9.5.0).

pujsek_ ::

jop, greš na wireless in advance, pa daš tam "enable radio" NO! Pa je zadeva izključena... :)
Da ne boš mislo, da je asus kaj slabši od linksysa, res da je ime res malce bolj zveneče in linksys lepo podpira tudi linux zadeve, delovanje je pa često na istem rangu, asus podpira celo več... :'(
Welcome shop.wlan-sat portal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

Ted ::

No, sem že vzel opevanega asusa ampak majo na www.in-put.com težave z dobavo pa gledam cenejše alternative... Linksys mi ne diši več, saj so težave z zadnjo verzijo v.5, me pa vleče Netgear, wgr614 in wgt624. Oba sta v avstriji (peluga) smešno cenejša kot pri nas, prvi cca. 12 jurjev, drugi 16. Ok, nimata snemljive antene in še kake dobrote asusa(kar me sicer pretirano ne gane), ampak po testih ki sem jih gledal sta na nivoju tako asusa kot linskysa, sploh wgt624 ki ma baje še boljši doseg. Any comment? Aja, še zanimiva tabelca link. Ne vem no, ta Netgearja sta res tako poceni da se mi zdi neumnost dajat 4k oz. več za asusa...
Še copy/paste iz dinotove strani, cene praktično iste kot v pelugi:
NETGEAR WGR614 WIRELESS XDSL/CABLE ROUTER, 54MBPS 52 € 12.500 SIT
NETGEAR WGT624 108 MBPS WIRELESS FIREWALL ROUTER 67 € 16.100 SIT
Mah...

pujsek_ ::

Če imaš v mislih mrežo za po hiši, potem je odločitev čist ok...:\
Welcome shop.wlan-sat portal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DIY WiFI antena

Oddelek: Omrežja in internet
131487 (1129) Daniel
»

Kateri usmerjevalnik(router)?

Oddelek: Kaj kupiti
435428 (4225) KandazaR
»

Router priporočilo

Oddelek: Kaj kupiti
202188 (1416) gio000
»

Wireless router (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545405 (4385) Kilgore T
»

brezžični router

Oddelek: Kaj kupiti
202196 (1771) SimplTech

Več podobnih tem