» »

discovery channel - spored

discovery channel - spored

archer ::

Tole sem našel za spored Discoveryjia, ki ga imamo v Sloveniji:
stran na www.discoverychannel.hu

Izkazalo se je da imajo Madžari isti program kot mi. A ve kdo, kje se bi dala dobiti vsaj angleška vezija tega.

Na strani stran na www.discoveryeurope.com, ni Slovenije zato sem malo brskal in opazil da imajo Madžari isti program.

nevone ::

A bo tole uredu?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

beerhunter ::

-----
"Gee, I thought we'd be a lot higher at MECO!"
Steven Hawley after STS-41D's pad abort 4 seconds before liftoff

balocom ::

THX!:D :))
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Butl123 ::

Samo neki XD; A ve kdo slučajn zaka pa nas doma maš discovery sicer super slovenski prodnapisi medtem ko so reklame v Romunščini lol?

boogie_xlr ::

Zato da ti ne vsiljujejo po slovensko, tak ko na pop idr.

s1m0n ::

Nevem kako imate vi pri nas so vse reklame na Discovery Channel v slovenščini (UPC Telemach)

black ice ::

Same here. Reklame v romunščini. Fuck*** SiOL.

1024 ::

black ice je izjavil:

Same here. Reklame v romunščini. Fuck*** SiOL.



Se bols, manj pranja mozganov. Ce ne pa prklop na ksn kanal k majo samo reklame vmes.
Fish knows everything.

Scorpia ::

Reklame so romunske, zato ker grejo prek romusnkega uplinka na satelitsko od koder ga zajamejo večina slovenskih operaterjev. Romuni pa itak te reklame izkoriščajo za svoj trg, mi pa poceni plaučejemo signal, ker imamo majhen trg in si sposojamo od drugih.
Telemach po novem pobira ''svoj'' signal z satelita, ker zdaj total tv ima svoj uplink iz beograda. Kot vemo imata istega lastnika. Sicer na satelitu so srbske reklame, na kabelski pa telemach pusti svoje.
Sicer bi lahko tudi operaterji puščali svoje reklame, ampak potem se ne bo strinjal dobavitelj signala. Kot sem omenil, poceni dobimo signal.
////

mihec87 ::

So mi bile romunske boljse kot pa sedaj nase pralnice možganov..

bluefish ::

Nekateri romunski oglasi imajo za razliko od naših vsaj kanček domišljije, ne pa vedno enak koncept za tisoč in eno čistilo.

PARTyZAN ::

Se pa dvigne daljinec in prešalta na Discovery HD, Science, World, Nat Geo/HD, History/HD. Te programi so zaenkrat še gledljivi.

AtaStrudl ::

A ve kdo slučajn zaka pa nas doma maš discovery sicer super slovenski prodnapisi


Res je, priblizno v taksni slovenscini so tudi Discovery podnapisi...

bluefish ::

:D

Ja, včasih prav smeh, tako na DC kot na NG - sploh pretvorbe merskih enot so fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenske reklame na Discovery??

Oddelek: Loža
182302 (1687) alexz
»

Prihaja tarčno oglaševanje na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
718675 (6475) kuglvinkl
»

Bowling.for.Columbine vrtijo na HT1

Oddelek: Sedem umetnosti
191640 (1331) pivmik
»

Prevod pesmi Haiducii - dragostea din tei

Oddelek: Sedem umetnosti
162457 (2039) SikWitIt

Več podobnih tem