» »

VIA in USB

VIA in USB

mobisuxguru01 ::

ojla,
za vse ki imate VIA čipsete in USB divajse, recimo printerje al pa miši, al pa vesele palčke a mate kkšne probleme, pa če ste jih mel kako ste jih rešil namreč

prjatu ma asus plato pa sije epsona še ubodu, sam mu stalno sporoča comunication error, ma pa 4in1 4.34 driverje pa nč ne pomaga, a ma kdo kkšno idejo kaj naredit

vnaprej lepa hvala



OldSkul ::

USB filter la kak se imenuje ne vem si naj gor da.Dobi se ga na Via hardware!
Drgač pa lahk so USB priključki sfukani!

Matek ::

Jaz imam joypad na USB-ju in KT7-Raid, ki ima via chipcet, pa vse dela brez najmanjših problemov.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

VASkO ::

gamepad pa tudi lepo dela brez problemov

ce ma tvoj prijatelj kt266 cipset in navit FSB cez 138mhz, potem je tu problem - v kt266 je hrosc, zaradi katerega crkne USB nad 138mhz, pri kt266A je to popravljeno

gremat ::

Tud jest mam cel fakap s kombinacijo ASUS 7v-e in Epsonom..
Glede na to, da je precej napisanega o tej temi na Via..forumu in je velik takega folka ki ima razne"communication error", de vsi lepo po vrsti razburjajo, ker VIA se ni najdla prave resitve...
Nekaj nasvetov:
Sistem performance dej na normal-enim pol dela kul..(ce mas prej na optimal)
-ena resitev je tud s temi filtri, ki ga dobis na isti strani..
-obstaja pa tudi USB hub, ki stane..

U glavnem tud sam se zajebavam ze 10 dni in ne morem usposobit printerja da bi mi delal..
Ce ima kdo kak boljsi nasvet...nej ga pac deli z nami;((
RIP

tec ::

Jest mam pa Epox MVP3E-m in mi sploh ne dela USB. Pravi da NTKERN.VXD ne morem nalozit driverja

faca9 ::

Sam imam Asus-ovo A7V133, pa mi USB port zaenkrat dela v redu. Res sicer nimam priključenega tiskalnika, imam pa priključen Umax-ov scanner, Microsoftov suvalni volan in občasno tudi digitalno kamero znamke Sony.

LP,
David


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ram

Oddelek: Kaj kupiti
6925 (882) jest10
»

asus radeon 9600XT POMOČ!!!

Oddelek: Strojna oprema
381904 (1374) Dr_M
»

M. PLošče Elite?

Oddelek: Kaj kupiti
281494 (989) mile
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372178 (1755) freejack
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411983 (1386) ChiefThunder

Več podobnih tem