» »

DataGrid sort event se ne proži

DataGrid sort event se ne proži

JanBrezov ::

Imam datagrid na ASP.NET spletni strani, ki ima omogočeno sortiranje in straničenje, eventi so primerno implementirani. Zadeva je do pred kratkim delovala, sedaj pa več ne. Ko kliknem na link za urejanje oz. na število strani, se event enostavno ne sproži. Page_Load se proži, event za sortiranje (SortCommand) / paging (PageIndexChanged) pa ne. Poskusil sem tudi ponovno implementirat evente, a ne pomaga.

Kolikor sem gledal po netu, nekaterim ista koda dela/ne dela na različnih mašinah.

AndrejS ::

Daj view source pa preveri če je noter __doPostBack javascript funkcija!

JanBrezov ::

Iz neznanih razlogov (verjetno reset sistema) straničenje in sortiranje spet dela. Že včeraj sem v drugem ASP.NET projektu na hitro implementiral novi datagrid in straničenje tudi ni delalo, zgleda da je to sistemski problem.

__doPostBack je verjetno obstajal, saj kot sem omenil ob kliku pride nazaj v Page_Load metodo (postback se zgodi). Preverjal sem tudi prejete atribute ob prihodu v Page_Load (__EVENTTARGET in __EVENTARGUMENT), a neke razlike med delujočo in nedelojučo verzijo (dve različni mašini) nisem zaznal. Pa recimo, da ni __doPostBack funkcije, kaj imam jaz s tem? Za to mora skrbet .NET, ali?

Čeprav je problem morda odpravljen, še vedno sprašujem, v čem je finta. Trenutno delam na razvojni mašini, na serverju pa reset ni ravno primerna rešitev.

AndrejS ::

Pri večjih projektih sem ugotovil da včasih studio dobesedno zabluzi. Pomaga pa rebuild solution.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ASP.NET] Prenos podatkov iz ene spletne strani v drugo

Oddelek: Programiranje
14866 (725) Cvenemir
»

[ASP.NET]

Oddelek: Programiranje
61241 (1095) OmegaM
»

ASP- prenašanje vrednosti

Oddelek: Izdelava spletišč
171289 (1124) Microsoft
»

ListBox Izbira .NET

Oddelek: Izdelava spletišč
8880 (820) dejc2
»

Spreminjanje v DataGrid ---> .NET

Oddelek: Izdelava spletišč
81048 (912) Microsoft

Več podobnih tem