» »

W2000 vprašanja

W2000 vprašanja

ABX ::

1. Zanima me zakaj doma na w2k kateri niso v omrežju imam pod Control panel --> Users and Passwords možnost izbire samodejno ali ročno prijavo na Pc medtem ko pa v službi kjer so Pc-i v domeni te možnosti ni (enostavno ta opcija se ne pojavi in je zato default ročna prijava).

2. Doma sem instaliral SP2 in Pc ne pride do winsov niti v safe mode, pomaga le repair z cd-jem. Ta postopek sem ponovil 2x in je isto.
Nekako sumim na to da sem spreminjal nastavitve za temp dir pod enviroment vendar ne morejo bit winsi tolko neumni. Sicer bom danes zvečer probal znova z default temp dir.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

Nisem še rešil nič.

Kot inštaliram SP2 se sistem obesi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

SLOWWWeb.net ::

Najbolj da mal še Microsoftu utrujaš, sej so zato tam da ti pomagajo, pa mislim tudi da ima eden iz supporta še opravljen en izpit o znanju z administracijskih del iz W2000.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

andrej ::

ABX:
1. To je jasno. Ce mas domeno ziher noces, da se ti samodejno prijavi v domeno. To bi bla velika varnostna luknja. Docim doma to ni problem in je bolj v skladu z win9x delovanjem.

2.si pred instalacijo SP2 odstranil ali vsaj ustavil programe kot so recimo za peko CD-jev, antiviruse in vse ne-MS servise?

andrej ::

hja, pozabo sem dodat, da nisem iz MS supporta:D Omenjeni izpit pa mam in sploh ni problematicen...

SLOWWWeb.net ::

andrej, a te lahko majlam, da mi poveš majhen več o tem, sam se tudi mislim prijaviti za ta MS certifikat-povsej verjetnosti pri Housingu.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

andrej ::

mail lahko najdes v moje profilu.

ABX ::

Ok 1 sem opravil par dni nazaj z modifikaicjo ključa v registru.
Glede varnosti: sej nimajo vsi pc gor letno bilanco:) Poleg tega se Pc kateri je v domeni logira lokalno, tako da nima dostopov na drugi del mreže.

Glede 2. Vrezija w2k je pratktično clean install vse kar je gor so zadnji driverji za grafično ter en tweak za grafo (pač game postaja). Zanimivo kako pomaga le repair in potem dela spet vse kot urca.

Sej vem da bom moral spet vse na novo inštalirat samo jaz rad rešujem probleme.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ToniT ::

Če se PC logira lokalno, pol nima smisla, da je v domeni!

ABX ::

Jao mene namesto da bi mi dali odgovor zakaj uni SP2 ga sere se ubadate z mojo domeno :)

Uni Pc je tako postavljen ker so eni posebni pogoji (je brez monitorja, miške, tipk), zakaj pa je tako pa je dolga zgodba.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247151 (20828) R33D3M33R
»

Windows 2003 - kako konfigurirati GPO za OU

Oddelek: Operacijski sistemi
121607 (1477) pirx
»

Windows 2000 server--->Win XP prijava v domeno

Oddelek: Operacijski sistemi
201805 (1597) demokedes
»

Group Policy; kako nastavit GPO za OU?

Oddelek: Operacijski sistemi
382888 (2560) Microsoft
»

Windows 2000 Server & roaming profiles problemi

Oddelek: Programska oprema
61128 (1059) andrej

Več podobnih tem