» »

Compr. to Divix

Compr. to Divix

Skankulja ::

Pravkar sem se lotil kompresiranja filma Magnolia. Ta (dokaj) lahek postopek se je prevgel v nočno moro ker mi vsake cca. 3 sekunde film "zamrzne", to se pravi obstoji za par ms. Kar ni hudo a je zelo moteče. Zdi se mi kot da windovsi (XP) vsake toliko časa "refreshajo" in da to zmoti kodiranje. Uporabljam Flask(XiS 3.0e). Rač. je nedvomno dovolj hiter, probal se že več ali manj vse (različni kodeki (zvok in video), bitrate,...). Če mi kdo lahko priporoča kakšen drug program (mogoče je celo Flask kriv, kar pa skorajda ne verjamem), ali pa vsaj nasvet kaj bi lahko bilo bi bil več kot hvaležen.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Vegetto ::

pozdravljen.kot si že omenil, je računalnik morda res dovolj hiter, sam tvoj problem je lahko ali v monitorju, torej da nimaš ustrezne resolucije, lahko je kriv tudi tvoj program, ali pa ta film.
za program trenutno ne vem, sam bom pa povprašal zanj.lp:\

Vrvy ::

emmm, a se zatika sam film al se zatika predvajanje le-tega?

lp, vrvy
*** time is the fire in which we burn ***

zile ::

MA NE FLASK folk no. FILM nared z SBC (smart bitrate control) a.k.a. Nandubom. Za profile poglej tukaj na temle forumu.Forum
Download

boha ::

ma zakaj ne flask? za nižji bitrate in ljudi s slabšimi compi je vsekakor bolj primeren kot nandub. pa kdo bo čakal oba passa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4GB film bi rad skrču na en cd - kako?

Oddelek: Sedem umetnosti
61187 (984) pivmik
»

DVD -> DivX

Oddelek: Sedem umetnosti
282017 (1317) CaqKa
»

Pomoč pri idelavi Divx-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
71181 (967) freejack

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402430 (1682) nemesis
»

div-x

Oddelek: Programska oprema
91219 (1051) matevzm

Več podobnih tem