» »

Gta:San Andreas:multiplayer

Gta:San Andreas:multiplayer

Vitor ::

Mi lahko prosim kdo pove kje si lahko potegnem dol program za multiplayerja?
PRIŠEL,VIDEL,ZMAGAL

Athlon 64 ::

Tukile poglej To je pa uradna stran. Klik
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

Zgodovina sprememb…

Vitor ::

Ja, sej za to vem. Samo če nevem točno kateri program morem imet za to. Tu gori je polno programov, samo pri nobenem ne piše za multiplay.
PRIŠEL,VIDEL,ZMAGAL

Pegaz ::

Tukaj imaš seznam vseh San Andreas multiplayerjev. Nekateri so še v closed beta. >:D

Vitor ::

Aha ok bom probal. Kak pa se npr, vstavijo avti drugi noter pa motorji pa to?
PRIŠEL,VIDEL,ZMAGAL

Vitor ::

Kaj to naj bi blo prav?
stran na www.alienxsoftware.co.uk
PRIŠEL,VIDEL,ZMAGAL

janujeq ::

js bi neki vprašav: z enega serverja so me banali na SA:Multiplayer-ju ali to pomeni da nikoli več nebom mogel na server? ali je tudi mogoče ena pot nazaj na server? na google sem vse poiskal nič a vi veste odgovorite me

Lama ::

Mislim, da ne moreš več na ta server ..

Lp, Lama

janujeq ::

hvala za odgovor :)

samo prijatelji so bili gor iz druge celine ko sem jih spoznal :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janujeq ()

Slo-One ::

Sej lahko na forumu od strežnika daš na kakšen Ban appeal ali pa Wrongly banned. Razen če si imel kaj preveč modov ali pa kakšno kršenje pravil :P .

__Devil__ ::

Mene so pr GTA Sa že dostikrat benali z serverjev pa sem pol čez nekaj časa spet lahko igral. drugače pa lahko tudi na določen server, ki ima svojo stran vložiš prošnjo da te "odbenajo". Mene so recimo na cops & robbers velikokrat, ko sem še igral to.. Me pa mika, da bi spet začel malo :). Program ki ga rabiš pa je "SAMP" (samp - san andreas multiplayer) v google samo to napišeš pa kar prvo pol klikneš. :D

Lp!

janujeq ::

Bom probal

janujeq ::

eh še vedno nič eni so gor uporabljali /focus js sem probal in naenkrat Booom in server connection lost...

če hodite vi na kakšen server mi pošljite IP ime mi bo bilo Cop

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janujeq ()

Slo-One ::

Sicer pa obstajaj še MTA:SA >:D

__Devil__ ::

ampak pri MTA:sa že moreš neke mape dol vlačit. Samp je pač bolj preprost za večino. :)

janujeq ::

jp samo MTA:SA nisem probal pa tudi nebi ker je SA:MP boljši

banic ::

kje lahk kupm igro originalno gta san andreas povejte ne tel.041897671 ali msn banic007@hotmail.com

__Devil__ ::

xnnx ::

Mam en proble mam sa multiplayer pa mi vsake toliko časa vn vrže in mi javi napako
nimam instaliranih modov
ko sem jih imel je bilo še huje
a mi kdo lahko pove zakaj se to dogaja

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Rotaidal ()

Rotaidal ::

Kakšno napako?

pr0wiz ::

Mam en proble mam sa multiplayer pa mi vsake toliko časa vn vrže in mi javi napako
nimam instaliranih modov
ko sem jih imel je bilo še huje
a mi kdo lahko pove zakaj se to dogaja


Tipičen bug SA:MP

Se občasno meni enako zgodi + če je več igralcev na serverju, torej maximum [200/200] in ti na določenem mestu začne laggati ter ti vrže napako, ampak nič hudega, le ponovno join in je rešena zadeva.Je pa res moreče, glede modov pa nimam nikakršnih problemov, sam uporabljam snow mod ter modificirano orožje in še marsikaj, ampak zadeva deluje odlično.Zame je vsekakor najboljši novejši MTA 1.0 verzija, ki je dodobra.Vsekakor priporočam download :)

Edini problem je SYNC pri sampu, ki bo 0.3 verziji popravljen

xnnx ::

Sem začel na novo igrat sa mp pa brez modov igra dela normalno pa nč ne vrže ven ko pa inštaliram nekaj modov za avtomobile prerosto me vsake 5 min vrže ven in mi javi crash

tako zgleda
[URL=http://img196.imageshack.us/i/pmmmm.jpg...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xnnx ()

__Devil__ ::

Proti temu ne moreš nič. Lahko je kriv server ali pa program (SAMP).

Lp!

xnnx ::

no neki je z nekmi srvrji narobe pa na nekih me vn meče na nekih dela tak da so serverji tud do 500 folka in zato ne dela do 200 je še ql

__Devil__ ::

ja oni gamer x server sprejme 477 ludi.. čist hudo. Samo pol je že bed včasih, ko je tolko ludi not, da še sebe ne vidiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815634 (4071) Cold1
»

Gta san andreas multy player

Oddelek: Igre
4812282 (3794) matko12
»

Godfather Role Play

Oddelek: Igre
111245 (1245) Pegaz
»

MTA San Andreas

Oddelek: Igre
61649 (1376) KTr1sk
»

Modeliranje IGER !

Oddelek: Programiranje
61361 (1291) Bojevnik

Več podobnih tem