» »

[firefox] izgubljeni bookmarki

[firefox] izgubljeni bookmarki

Iztok Smolic ::

LP


Iz interneta sem si potegnil updejt za FF (1.0.7. mislim ...) in ko je računalnik še bil prižgan je bilo vse vredu ... po restartu pa mi je šlo vse v 3 p.m.

Dejte rečt, da lahko še kje dobim te podatke? Sicer sem našel back up, ampak od enih 3 mesecev nazaj ... od takrat pa je blo zihr dodano ogromno linkov.

Mogoče še vprašanje kako bi lahko bolj elegantno urejal bukmarke v FF, da bi se mogoče avtomatsko backupali ?

aja pozabil: system restore ne pride v poštev, nekdo ga je bil izklopil kot kaže :\


najlepša hvala
-----------/------------

kihc ::

Poglej v DISK:\Documents and Settings\_user_\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\

Tam nekje bi mogla bit daototeka bookmarks.html, zdej če ti je ni zbrisalo/prepisalo je lahko nanovo uvoziš (uporavljaj z zaznamki->uvozi) in upaš da bo delal.
x

fahrenGONE ::

Sem opazil ene 3x na Firefoxu, da bookmarki kar zginejo. Nisem pa 100% ali tudi v 1.0.6 in 1.0.7, ampak ce zginejo, tudi datoteka nima vec bookmarkov. Res en stupid bug....


Naredi export to file pd manage bookmarks vsake toliko, druge resitve ne vidim.

R33D3M33R ::

Če se ne motim je v tej mapi tudi bookmarks.bak. Mogoče ta vsebuje prave zaznamke.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Kami ::

Tudi meni se je to že večkrat zgodilo, bookmarks.html oz kaj podobnega nisem našel, zato sem si namestil extension, ki avtomatsko backupa bookmarske vsake nekaj časa.

veteran ::

Včasih se da rešit, če takoj po nadgradnji poženeš "firefox -p" in izbereš profil. Ko sem včeraj inštaliral 1.07, se je stvar spet pognala z default temo in default zaznamki. Sem takoj natipkal "kill firefox", in "firefox -p", pa je bilo rešeno. ;)

BTW, tole bo v novih verzijah urejeno; v 1.5 beta je v profilu že mapa bookmarkbackups, kjer imam backupe za zadnjih 5 dni (brez kakšnih dodatkov!)..

fahrenGONE ::

Hm ok, ampak jaz bi raje videl da bug odpravijo kot da ga "resijo" z auto-backup.

Han ::

Uporabljaj Mozillo - ta ne briše bookmarkov. ;)

fahrenGONE ::

Opera in IE tudi ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

združitev zaznamkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
141592 (1321) Ikspe
»

Zaznamki shranjeni

Oddelek: Programska oprema
262015 (1813) jozekuch
»

Mozilla

Oddelek: Pomoč in nasveti
526610 (26570) kezoj
»

firefox nova verzija in pobrisani stari zaznamki

Oddelek: Programska oprema
51078 (1000) stjalone
»

Zaznamki so izginili!!!!!

Oddelek: Programska oprema
122000 (1814) GupeM

Več podobnih tem