» »

Kartuša

Kartuša

BLIHA ::

Moram si kupit nove kartuše. Rad bi vzel ponaredke, kaj mi predlaga.
Originalne kartuše so drage.Zanima me, če ima kdo s tem kake iskušnje.
imam tiskalnik Epson cx3200

Vnaprej hvala
Lp BLIHA

Trinitron ::

Združljive kartuše (t.i. "ponaredki") so večinoma slabše od originalnih. In to kar precej. Če boš to nabavil moraš računati na redno mašenje šob (praktično po vsakem več kot 24 urnem mirovanju tiskalnika moraš cca 3X spucat glave) in na slabši tisk (Pisava manjša od 4 pike je neberljiva, na barvnih slikah pa motivi cvetijo.)

Če ti je za kakovost vseeno in si pripravljen žrtvovati deset minut pred vsakim tiskanjem samo za čiščenje šob, potem kupi združljive kartuše (Recimo Jet Tec imajo najboljše razmerje cena - kakovost.)

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

sj ni treba tok pretiravat jst mam tut toner in kartušo za tiskalnik nafilano doma!! no toner ni lih doma nafilan so mi ga pa nifilal pr eni fermi !! in nimam nobenih problemov :D
Akcija - Reakcija

Trinitron ::

Pri lasercih je drugač (beri: vredu), pri inkjetih pa je, vsaj po mojih izkušnjah, z refillom katastrofa.

Javon ::

Zivjo

Kupi crnilo in sam napolni, pride najceneje.
Cosmo Crnila

LP, J
Smoke em if you got em!

blackmumba ::

Direkten link do njihove trgovine je pa Napolni si sam komplet

Zgodovina sprememb…

dulem ::

Sam imam tiskalnik Canon ip3000. Že pol leta uporabljam združlive kartuše za ta tiskalnik in nimam prav nobenega problema. Tisto o vsakem čiščenju glave pred vsakim tiskanjem pa je .......! Tudi kar se tiče kakovosti tiska, ni velike razlike. Za domačo uporabo, jo skoraj ne boš opazil. Takšne izkušnje imam jaz z mojim tiskalnikom. Kako pa je z Epsonom pa najboje da preizkusiš in boš najbolje sam videl.
Opazil sem tudi, da so združlive kartuše boljše, kakor pa da jih sam polniš. Pa še cena kartuš. Za Canon jo imaš na povezavi: http://www.fenix-trade.com/

LP Dušan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037158 (20872) gazer
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514349 (8929) matej5734
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385260 (4160) KoKi
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394383 (3741) Brane2
»

Tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
282845 (2521) Alexius Heristalski

Več podobnih tem