» »

NUJNO!-ne najde mi recorderja

NUJNO!-ne najde mi recorderja

jos69 ::

Ker imam neke težave pri snemanju sem malo premetaval kable in preizkušal,kako se reorder obnese kot sec.master.Vendar nisem prišel daleč.Plextorja mi namreč ni prepoznal .Ko sem se tako nekaj časa zajebaval sem se odločil,da bom vrnil vse v prvotno stanje.
Vendar še vedno nič.Ko se zažene winME mi v Biosu napiše da ga je prepoznal,potem v raziskovalcu ga pa ni nikjer.Kaj storiti ?

Sodom ::

Daj ga lepo na Secondary channel in na master. Vse druge naprave na secondary channelju daj na slave (verjetno je samo ena). CDROM pa priklopi kao Slave glavnemu disku na Primary channelju
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

sheep ::

:PYO! ej ejst mam isti problem da ne najde recorderja in mama WINME pa teaca16X, dj stari povej ce bos popravu kako si to naredu!!:\:D

mobisuxguru01 ::

sj verjetn ste že, ampak preverte jumperje, al pa sam ide kabl zamenjej, pa preverte v biosu če mate autodetect, mislm da je v osnovnem meniju

upam da bo pomagal

jos69 ::

Končno mi je uspelo in to bolj kot ne slučajno.
V ´device´manager´ mi je javljalo napako na na kontrolerju.Pa sem ga kar odstranil in resetiral.Ob zagonu winsov mi je prepoznal kao nov hardware za katerega sem inštaliral,kar driverje ki so v windowsih in stvar je delala kot je treba.Mogoče je kaj narobe z VIA 4in1 driverji ....ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z NEC DVD-RW ND-2510A

Oddelek: Strojna oprema
323130 (1682) kurjač
»

V Windowsih ne vidim diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
181062 (910) perci
»

Brikanje diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91311 (1183) cahahopie
»

IDE naprave - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
231685 (1425) VASkO
»

Pioneer DVD in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
342115 (1659) luni

Več podobnih tem