» »

Prikaz vsebine particije/diska

Prikaz vsebine particije/diska

Ugankar ::

Mam eno preprosto vprašanje!!

Ime particije D (disk) je Žiga. Ko dvokliknem na ikono za ta disk se mi pokaže še ena mapa z imenom žiga, ki je ostala še od takrat ko sva imela ta računalnik skupaj z bratom in sva imela tukaj mapo žiga inmapo nejc.

jaz bi rad, da se m,i ko dvokliknem na d disk, ne prikaže mapa žiga temveč njena vsebina ( igre, programi, ...). Tega pa ne bi rad naredil s kopiranjem ali kaj podobnega, ampak na nek način da bi lahko le sprostil vsebino mape.Verjemite mi, lahko je dosti moteče če moraš najprej pritiskati na d disk, nato pa še na eno in edino mapo ki jo imaš na izbiro.

Upam da razumete in že vnaprej hvala za odgovor.

[Naslov teme naj odraža problem - Cyb3r]

#000000 ::

Nared kako bljižico na namizju ?

Ugankar ::

a je kšna možnost d bi useen nredu drgač oz. točn tko k sm jst reku??????

p.s.: ne maram bližnc!!!!

Damjan Jagar ::

Ne vem, če sem te prav razumel pa vseeno.

Desni klik na ikono Explorerja, Properties pod target pa skopiraj tole -> %SystemRoot%\explorer.exe /e,D:\

S tem ukazom boš dosegel, da se ti bo razprlo drevo diska D in s tem prikazalo njegovo vsebino.
http://jagar.si

Ugankar ::

Zgleda da me niste razumeli!!!!

Stanje je tako: Ko vi na svojem računalniku kliknete na D disk in če ste edini uporabnik, se vam verjetno prikažejo mape igre, programi, ...

Ko jaz naredim to, se mi kot vsebina mape prikaže mapa Žiga in šele ko dvakrat kliknem na to mapo se mi prikažejo mape igre, programi, ...

Rad bi, da ko kliknem na d disk, se mi tako kot vam direktno prikažejo mape igre, programi, ...

Se pravi, da bi si samo rad skrajšal pot, s tem, da bi se znebil enega klika oz. koraka.

Upam da sedaj razumete!!!

bastadu ::

In zakaj ne moreš skopirati/premakniti fajlov iz Žiga direktno na D?

Ugankar ::

to je bla tprva stvar k sm jo probu pa mi enih datotek noče skuperat ene pa pol ne funkcionerajo več!!!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje C diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
264309 (3434) r3dkv1c4
»

Lastništvo datotek na W10

Oddelek: Operacijski sistemi
81990 (1718) win64
»

NTFS simbolični link

Oddelek: Igre
5780 (613) Cold1
»

novo naložen win 7 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6735 (626) jat2406
»

Noče zagnat mape disk C in disk D

Oddelek: Pomoč in nasveti
61344 (1243) Kristjan15

Več podobnih tem