» »

Siol ADSL naročniška številka?

Siol ADSL naročniška številka?

chuck ::

Prekinjam ADSL Siol in potrebujem mojo naročniško številko. Ko sem izpolnil T-2 spletni obrazec sem vnesel šest-mestno cifro, ki pa se več ne spomnim kje sem jo našel.
Pred nosom imam tudi skupni račun telefon+ADSL, kjer je šifra kupca za telefon, ne vidim pa za ADSL. Edina možnost je še mogoče Tf.Št., ki je pri telefonu moja telefonska, pri ADSL pa 8-mestna cifra.

Na kratko: kje točno najdem to cifro in koliko mestna je(pogodbe več ne najdem)?

Packač ::

Prijav se na servisne strani na siolovi strani...

chuck ::

in prikaže se na...?

Hux ::

Predvidevam da je tista ko na pregled racuna stisnes. Ko se zacne z 0000XXXXXx

chuck ::

To sem najprej vpisal, vendar mislim, da ni prava.
Ko izbereš opcijo npr. Zahteva za statični IP, se na listu za tisk izpiše naročniška številka , ki je v mojem primeru 8-mestna in se prične z 1xxxxxx

Hux ::

pa res.

OmegaBlue ::

Naročniška številka piše na pogodbi ki si jo dobil nazaj s siola ob podpisu, zraven uporabniškega imena, gesla in email naslova.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Brane2 ::

Poleg tega je tudi na računu, ki ti ga izstavijo vsak mesec.
On the journey of life, I chose the psycho path.

chuck ::

OmegaBlue: hvala za odgovor, vendar bi si lahko prebral moje sporočilo v celoti kjer sem napisal, da ne najdem pogodbe

Brane2: hvala za odgovor, vendar bi si lahko prebral moje sporočilo v celoti kjer sem napisal, da imam račun pred nosom, ampak ker je skupni za telefon in ADSL na njemu ne vidim Siol naročniške številke

Packač ::

Klikn na Sprememba hitrosti ADSL in preglej obrazec in boš opazu naročniško številko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinitev razmerja Telemach

Oddelek: Mobilne tehnologije
3621143 (374) gusto

Grem na T2! PAPA Telekom!

Oddelek: Omrežja in internet
91645 (1364) Tero
»

iz tele-tv kabla na adsl

Oddelek: Omrežja in internet
131637 (1136) SLOWWWeb.net
»

Trenute lokacije kjer je mozen ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
181728 (1318) kleDo
»

preverjanje adsl

Oddelek: Omrežja in internet
191647 (1170) ABX

Več podobnih tem