» »

wrt54g kaputt???

wrt54g kaputt???

mahathma ::

Na wrt54g v3.1 imam gor hyperwap , ter wds in zadeva se mi je začela obešati. Izklučitev in ponovni vklop ni pomagal, pinganje ni dalo odgovora. Po resetu sem sicer prišel v nastavitve, ampak po shranitvi slednjih ni blo nobenega znaka delovanj aveč - lučka za power utripa, pogledal sem že navodila - IP svojega PC sem nastavil na 192.168.1.50, gateway na 192.168.1.1 subnetmask 255.255.255.0 pa- nič. Kako naj zadevo poštimam da bo delala?

Hvala za pomoč

shmentan ::

Ga lahk pingaš ?Probi nazaj uploadnat org. firmware z Linksys-a in resetirat na default settings.
veni ~ vidi ~ vici

tec ::

men se isto zgodilo pred parimi dnevi. Ni slo drugace kot, da so mi poslali novega. Nobenih komplikacij, sploh ne pogledajo, sam druzga dajo. Ocitno ma linksys dobro podporo urejeno.

mahathma ::

in kje si to uredil? v štacuni ali na servisu ?

tec ::

to je bil mal problem, ker so me setal sem in tja dokler nisem prisel do servisa. Sem pa nabavil na mimovrste

mahathma ::

in kje je ta servis? bi ti bil zlo hvaležen če mi poveš.
LP

ABX ::

Probaj hard reset.

Če se ne motim moraš držat tipko za vklop 30 sec.


P.S: To da si dajal gor nek drug firmware ne razlagat na servisu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tec ::

mahatma: Ubistvu se zdej neki selijo in ti bo bolj pomagala tale stevilka 01 5853600. To mi je dal serviser. Sem klical in se je javil :-)
Upam, da imas original embalazo in racun, ter da si shranil tudi dokument za uveljavitev garancije. Jest sem imel vse to in niso nic kompliciral.

abx: Ce power lucka utripa, potem ne pomaga nic. Jest sem mojga 10x hard resetiral in vse mogoce delal, pa ni pomagalo. Za firmware pa kar tiho bit, ker sedaj nimajo casa testiral kar dobijo nazaj in sam zamenjajo.

skorp_jon ::

Če utripa power lučka, ga moreš odprti in potem sledi:

Mrežno kartico nastavi na 10 Mbit half duplex
če maš WRT54GS moraš na INTEL flashu prvo povezati pin 5 in 6 skupaj ter nato vklopiti router v elektriko.

Router se bo zagnal v SAFE modu in lahko boš preko firmware flasherja naložil nov firmware.

če pa maš WRT54G pa moraš povezati skupaj pin 15 in 16

če ne uspe 15 in 16 pač probaš 5 in 6.

Isto pri S modelu. Če ne uspe 5 in 6 probaš 15 in 16.

ABX ::

Samo pazi na dim, če ti zbeži ne bo več delal. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tec ::

Pa a ni lazje poslat nazaj pa dobit novega? Sej kolikor vem, imajo 3 leta garancije. Jest sem poslal nazaj ver 1.2, dobil pa v5. Original zapakiranga z tanovim fwjem gor. Zaenkrat dela mula, dc in torrent vse na enkrat na maximum, pa nic ne steka.

skorp_jon ::

Naj ti samo povem da V5 nima več linuxa gor in zato ti neoriginalni firmwari ne bodo delovali.

Ma pa tudi manj RAMa in manjši FLASH pomnilnik.

Saj mogoče bo kdo predelal tudi ta firmware, samo je pa dosti več podpore za tiste od V1 do V4

tec ::

Mnjah...to pa nisem vedel. Ocitno vecja cifra ne pomeni tudi boljse lastnosti. Ceprav lahko recem, da mi sedaj odlicno deluje in zaenkrat nimam potrebe po mod fwjih. Signala imam dovolj za to kar rabim, ostalih stvari pa trenutno ne potrebujem.

Vidim, da ima sedaj gor VxWorks

_Dejan_ ::

grr, men je dons crknu moj wrt54g v5 in sicer od začetka se je obešal ko sem laufal torrente in sicer tako da je full počasi downloadal cca 50kB/s, nato je povezava zaštekala tako da mi IE ni več delal (Torrente pa je še vedno dol vleklo) sem izklopil napajanje in nato je normalno delovalo dokler spet nism torrentov zalaufal in je spet crknilo. No po tem mi je začela utripati lučka power(par sekund utripa par sekund gori in to se izmenjuje) ugasnila je lučka ki gori na gumbu za hitro nastavitev WLAN povezave, Internet lučka in LAN1 pa gorita normalno. Preko 192.168.1.1 več ne morem dostopati do njega.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

_Dejan_ ::

No zdele se mi je pokazalo naslednje okno ko sem hotel dostopat do setupa:


Aja pa lučka power zdej stalno utripa.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

darkolord ::

No zdaj pa lepo downloadas originalen firmware pa ga das gor :D

_Dejan_ ::

ja sm ga downloadal pa dal gor pa še vedno ne dela :D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z Linksys Wireless- WRT54G routerjem

Oddelek: Strojna oprema
423583 (1502) AC_DC
»

linksys wrt54gl flash problem

Oddelek: Omrežja in internet
171666 (1364) staher
»

Linksys WRT54GL ne dela???

Oddelek: Omrežja in internet
4011447 (8958) Kyou
»

router Linksys WRT54G-EU problem!

Oddelek: Omrežja in internet
153179 (2025) 5er-->
»

Kateri firmware uporabiti za router LinkSys WRT54G (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
606805 (4878) plavko61

Več podobnih tem