» »

smilies in free web space s PHP

smilies in free web space s PHP

cahahopie ::

Ravno se ubadam s XMBjem, pa bi rabu en fajn sajt kjer bi našu veliko smilijev/smeškotov. Tole-->:D:)
Poleg tega bi rad, če veste za kako stran, ki ponuja free web space in ima podporo za php in mysql? Pa po možnosti ne Freedom to Surf (www.f2s.com), ker trenutno ne sprejema novih registracij.
Pričakujem čim hitrejši odgovor.:)
  • zaklenil: darh ()

rasta ::

tlele maš neki smajlijev:
www.netone.at/products/book/smiliehelp....
za free sajte si pa poglej:
www.orodjarna.com/clanki_test-zastonjsk...

cahahopie ::

Majko svetsko... saj ni enga kvalitetnga pejđa, ki bi PHP podpiru... pa še ti so bednobedni (banerji, nedeljoči, počasni,itd..). Prebrsko sem cel www.freewebspace.com in njic! Njic!
Ve kdo za kakšnega, ki ga sam uporablja morebiti? In ni www.f2s.com .... zgleda, da res velja reklo: Za malo denarja, malo moke.
Hudirja!;(
Pa še to..
Katero slovensko podjetje je najbolj ugodno v Sloveniji, za zakup placa na njihovem serverju? Torej.. da ma podporo cgi skriptam, phpju, mysql bazi, pač da laufajo na apacheju? In da... je cena nizka in, da je konekcija dobra. Predvsem pa pocen! Pocen!

cahahopie ::

No... še kaj predlogov? Nasvetov? Še kakšna stran? Haa?;)

darh ::

mater si ti en gnoj... poglej ce hoces met nekej zastonj mors pac razumet da morjo uni k ti providajo free space tud nekej od tega in le-to dobijo z bannerji ipd.... to je pac ekonomija... ne mors ti zvet zastonj.. a ti mami pa ati tega se nista povedala... >:D


anyway.. ce res hoces met neko kvalitetno storitev, k podpira use tist k se teb sprdne, pol pejd naprimer semle pa se zmen za hosting.. belive me, ni drago, pogoji so neverjetni (in to v pozitivno stran) in mislm da ne bos razocaran...

lp,x
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

2. člen

Prepovedano je žaljenje in/ali nadlegovanje drugih uporabnikov, žaljenje drugih ras, nacij in narodnostnih manjšin, ali kakršnakoli druga diskriminacija. Kazen: najprej vas bomo opozorili, če to ne bo zaleglo, vas bomo razglasili za Zobato Owco™; v primeru nadaljnjih kršitev pa boste postali Gnoj™.

Tole sem ti napisal, ker si mi napisal, da sem gnoj. In kot redni obiskovalec tega foruma in kot moderator, bi to moral vedeti.

A vseeno hvala za nekaj tvojih "zelo izčrpnih" informacij. Hvala.

darh ::

ce si pa res gnoj.. kaj jest morem.. sj si si sam kriu... si pa eden izmed zadnjih k mi bo pravila navajou, ok ?
Excuses are useless! Results are priceless!

matic ::

ajejejejjjj .. pobite se! :|

cahahopie ::

Kaj čmo, sem pač... (čeprav meni neznanih razlogov).
No, vsaj pričakoval bi, da se bo moderator malo bolj vljudno/uvidevno obnašal. Pač, naj bo po njegovem. Že ne bom izzival usode.
Pametnejši baje prej odneha.

----------------------------------------------------
No... vseeno hvala za vaše odgovore, kdor koli je že bil pripravljen pomagat.

Topic closed (najbolš bi blo).

darh ::

poglej.. zakaj bi se bil jest dolžan do tebe vljudno/uvidevno obnašat, če ti sto na uro floodaš... v dveh forumih si objavu isti thread.. .če ti nobedn ne odgovori kuj nekej pi**rs..

da ne bo prišlo do nadaljnih "krnekej" situacij, bom zaklenu tole...
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drugi najboljši?

Oddelek: Omrežja in internet
61328 (1236) Vrocipes
»

free web hosting

Oddelek: Omrežja in internet
71349 (1191) Elemen_T
»

Let me introduce my self, I`m SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
101480 (1194) dexter
»

PHP & MySQL Server

Oddelek: Omrežja in internet
211190 (993) glavic
»

Free webhosting!

Oddelek: Omrežja in internet
161369 (1216) Yohan del Sud

Več podobnih tem