» »

Iz Win 98 in Win xp na Win xp

Iz Win 98 in Win xp na Win xp

Romancek1 ::

Trenutno imam na računalniku nameščene na disku C Windows 98 , na D pa Win XP. Zanima me, ali je možno naložiti samo Win XP na disk C (Win 98 ne potrebujem več) in sicer tako, da diska D ni potrebno formatirati zaradi podatkov, ki so na njemu in bi jih po namestitvi nato prenesel na C, D pa bi formatiral, ko bo stvar delovala.

Slowenc ::

Seveda ja možno.
Skiny gate.

Romancek1 ::

Samo disk je razdeljen na dve particiji (C in D), zato me zanima, da nebi potem povozil podatkov na D in bi ostal brez njih. Se pravi vstavim CD z Win XP, formatiram C in naložim XP.

sid911 ::

čakaj če že imaš na D XP, zakaj hočeš jih imet še na C? lahko samo C formatiraš, D ti pa ostane z winXPjem skup.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Romancek1 ::

Hočem se znebiti Win 98 in imeti samo XP-je in to na particiji C.

fahrenGONE ::

Naredi image (Acronis True Image, Ghost) in ga restavriraj na zeljeno particijo. Samo lahko da bos mored pred tem spreminjat particije z Acronis Partition Expert ali Partitionmagic.

Microsoft ::

Predlagam ti, da preden zacnes z instalacijo, v Run... napises migwiz.exe in sledis navodilom. T aprogramcek ti bo namrec pomagal shranit nekatere nastavitve na trenutnih XPjih (na D particiji), kasneje, ko bos mel pa XPje na C particiji, pa ponovno pozenes ta program in "importas" nastavitve.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
353364 (2188) teedy
»

Kako postaviti diska na novo?

Oddelek: Programska oprema
181702 (1448) Jakka
»

Dva operacijska sistema na enem računalniku

Oddelek: Operacijski sistemi
63127 (3061) perci
»

Kako na nov naložiš win98 če maš zravn še winXP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141743 (1520) franc3e
»

Win 98 se, win xp

Oddelek: Operacijski sistemi
111183 (1041) duh

Več podobnih tem